Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Незнам дали е побликувана друг път, защото не я намерих, но е много интересна. Докато бях бременна много се интересувах как върви плода месец по месец и доста неща изгледах, та си мисля че и на бъдещите мами ще им е интересно. Това са кратки филмчета за бременността месец по месец Hug
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
Цитирай

София

ей аpv,
това е много интересно. ние вече сме на друга фаза от развитието си, но пак гледам с интерес.
Цитирай

гр.Пловдив

smile3501,много са готини клипчетата.
Цитирай

Много са интересни Hug
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

Много са хубави нещата. Благодаря!!!
Цитирай

Мерси много!
  bouquet
Цитирай

Варна

Hug
супер
мерси много за филмчетата
Цитирай

Варна

Иииииии, много са хубавки филмчетата, само дето много късно за нас да ги разглеждаме, то почти свърши "интересното"  Laughing, ама пак си ги запазих, да ги пращам на приятелки после.
Цитирай

По света и у нас

Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.
Цитирай

Бургас

Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig
Цитирай
Интересни са!!!
Благодаря на apv  bouquet
Цитирай

София

Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig

Ами натискаш на линка  
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
Там се отваря страничката с филмчетата , като има картинки от първия месец до девеия . Избираш си това което искаш да гледаш  и натискаш play. Hug
Цитирай

Бургас

арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....
Цитирай

Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.

Аз като бременна търсих такива филмчета, но не открих!
Цитирай

София

арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....

Над оранжавия правоъгълник има ли малки правоъгълничета с картинки? Ако има това са  филмчетата избираш сиедното и пускаш старт на големия правоъгълник.
Уф надявам се да съм го обяснила добре Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора