Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, момичета! Бях пуснала тази тема в здравен справочник, но получих само един отговор и я пускам тук с надеждата да я видят повече хора. Ако е възможно, нека модераторите да не я местят, за което предварително им благодаря.
Та въпросът ми е някой може ли да даде отзиви за д-р Гергов от ЖК- -Св. София. Препоръчаха ми го като добър специалист, общо взето доволна съм от него, следи ми бременността от самото начало. Проблемът е, че няколко пъти се опитвам да говоря с него за пари относно раждането - става въпрос за избор на лекар, упойка и т.н., а не за плащане на ръка и той все шикалкави, което за мен общо взето си е индикация, че може да ме изнудва в последния момент. Ако някой е раждал при него нека сподели какъв му е опитът и колко е платил (освен тези 500 лв, които се плащат на касата на болницата).
Цитирай

И аз ходя при този доктор и мисля да раждам при него - записвам се да следя темата.
Цитирай

Може да разгледате тук.
Цитирай

Sofia

Здравей Леа,

аз ще раждам в същата болница с избор на лекар за секцио /но при друг доктор - няма да споменавам имена/..когато говорих с него той каза 4е се плащат тези 500 лв + хонорар за него който не ми спомена колко точно е /та и аз сега се 4удя newsm78/..но се надявам да не надхвърля 300 лв. така че според мен си приготви м/у 500 и 1 000 лв.
ако получиш по- подробно инфо по въпроса пиши тук да сравним Wink
Цитирай

София

Раждах при д-р Златева, която също работи в св. София. Мога да кажа, че я избрах по 2 причини - добър специалист и не изнудва за повече пари. Аз си платих за избор на лекар 500 лева и това беше. Нямах възможност за повече, но мога да кажа, че жената ми направи перфектно секцио и за секунда не съжалявам, че я избрах! така че, ако се чудите за Гергов, просто сменете доктора
Цитирай
Благодаря за отговорите!   bouquetОчевидно няма много момичета, които ходят при Гергов или поне не са го избрали за раждане.
Още се чудя за него, но в крайна сметка ми е малко късно тепърва да си търся доктор - сега съм  в 37 г.с. и мога да се разраждам по всяко време.
Делена, непременно ще пиша колко ме е обръндзал, но мисля, че поне тук във форума може да казваме без притеснения имената на лекарите, които си искат хонорари под масата. В крайна сметка разбирам, че техни величества, големите лекарски светила, са учили сто години и че спасяват човешки живот, а не продават семки на пазара, но все пак работят в България и повечето им пациенти са хора с не особено високи доходи. Да не говорим, че донякъде ние самите сме си виновни за тази порочна практика от криво разбрано чувство за благодарност да даваме повечето от това, което е по регламент.
И на себе си се ядосвам, че толкова ме е страх от това пусто раждане и се натискам да си избера доктор, а не да отида да раждам при който дойде.
Цитирай

София

Благодаря за отговорите!   bouquetОчевидно няма много момичета, които ходят при Гергов или поне не са го избрали за раждане.
Още се чудя за него, но в крайна сметка ми е малко късно тепърва да си търся доктор - сега съм  в 37 г.с. и мога да се разраждам по всяко време.

Ти пък.......аз баш тогава отидох при Златева. Това, че ще решиш в последния момент, може само да ти е от полза. Няма да помниш раждането си с лошо, я Naughty
Успех и пиши след хубавото събитие
Цитирай

София

Аз раждах при него случайно без уговорки много съм доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.