От какво може да е това пищене?

  • 971
  • 4
  •   1
Отговори
Второто бебче на дъщеря ми е на 2м14дни.Понякога плаче по цял ден-струва ми се,че започва от колики или от глад,а после си продължава  по навик или си търси компания.Но тази нощ започна да пищи като ощипана в 4ч сутринта-трудно се успокоява,унесе се и след половин час пак започва.Възможно ли е да са все още колики,мисля си,че вече би трябвало да попреминават.Дали да даваме някакво чайче против колики между храненията?Детето е на смесено хранене-кърма иАМ.Предварително благодаря!

# 1
Извинявам се,че пак ще попитам,но от ваксината на гръбчето остана бучка,която въпреки компресите с риванол не се променя.Не е болезнена при допир,но детето не ще да лежи по гръб .Може ли да се промени това-нормално ли е да се образува такава бучка ?

# 2
  • Мнения: 5 760
Здравейте! На първо място е добре да се отхвърлят коликоти. Предлагам Ви да му се дава
чай за колики
и медикамент- напр- Еспомизан по 20 капки към всяко хранене
топли компреси на коремчето.
Ако състоянето не се подобри е добре да се консултира с УНГ спеиално за нощното пищене.
Що се отнася до бучката от ваксината- тя може да остане около месец- разнася се доста бавно.

# 3
  • Мнения: 2 249
само да добавя-че не е задължително коликите на тази въздраст да са преминали-напроив -при нас започнаха на 3 месеца-до тогава нямаше-но при преминаваме на АМ се появиха
много ни помага затоплена хавлия в микровълнвата-и много гушкане

# 4
  • Мнения: 174
Здравейте, аз имах същият проблем с моето дете. Това, което ни помогна е нещо много просто. Взимате едно плоско шише от шампоан, пълните го с вода и когато детето започне да плаче затопляте го в микровълновата и му го слагате в ританките на коремчето.
При нас имаше страхотен ефект. Дано да съм била полезна.

Общи условия

Активация на акаунт