Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора

Анкета

Кой е любимият ти сезон?

Въведи твоя глас

М? И защо?
Имало ли е такава тема?
Цитирай

София

Лято, лято, лято и лято.
Цитирай

Paradise

пролет и лято
Цитирай

пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.
Цитирай

Sf

Имаше, но няма лошо Smile За тези неща винаги е хубаво да се говори Smile Все едно като вече веднъж са правили филм за Титаник или Клеопатра, да не правят нови Smile Smile

Моят любим сезон е есента Smile Може би защото тогава съм родена Smile Обичам многообразието и цветовете на есента. Обичам цигянското лято, обичам топлите вечери до късно, обичам хората през есента Smile Тази есен точно преди големите дъждове, но дори тогава я обичам, защото си седя вкъщи пред прозореца с голяма чаша кафе и броя чадъри Smile Примерно Smile
Цитирай

Пловдив

Есен.
В синхрон с вътрешната ми нагласа е, затова. Чувствам се добре когато навън вали, студено е, стимулира ме да работя и съм по-концентрирана. Има и един специфичен аромат...навява ми приятни спомени.
Съответно, пролетно време и през лятото, гореизброените неща не ми вървят добре Crazy

Цитирай

MUC

Обичам ги всичките, всеки от тях си има нещо специфично, кръговратът ми е нужен.

Имам предпочитания към пролетта и есента, понеже са сезони на промените. Всеки ден, когато погледна през прозореца или изляза навън, нещо е различно от преди - или дръвчето до оградата се е раззеленило отведнъж, или някое ново цвете се е отворило, или листата са сменили цвета си спрямо вчера...

Най-много като че ли обичам май месец, може би защото тогава съм родена. За мен това е месецът на живота, на младостта, едновременно е пролет, но и лято, има и топли вечери, и гръмотевични бури, има ухание и свежест, но и нещо тръпнещо и отчасти греховно, има очакването на пролетта и страстта на лятото...

Олях се...  Blush
Цитирай

Лято, пролет, есен, зима. Колкото по-студено става, толкова по не ми харесва. Ако карах ски или ходех на планина щях и зимата да обичам, но като я прекарвам в студуване у нас не ме кефи много. Laughing
Цитирай

Лято.
Обичам да е топло.
Цитирай

София

Пролет, защото всичко се събужда и хората започват да откачат  Laughing.
Цитирай

Зимата, есента, пролетта. Не обичам лятото. Хиляди пъти предпочитам да ми е студено, отколкото топло. Кеф ми е да има сняг, да съм облечена в дебели блузи, ботуши, мразя 40градуса и да няма живо облаче по небето.
Обичам есента- и като е слънчево, и като е облачно, топло и дъждовно.

Спомням си, че като бях в първи клас ни попитаха кои са ни любимите сезони. И аз казах пролетта, зимата и есента. Другарката ми каза да си седна, не било това правилния отговор. Shocked Правилният отговор бил, че всички сезони са ми любими, защото всеки си има своето очарование 35
Цитирай

София

Лято - обичам да ми е топло, да съм на морето... Very Happy
Пролет - всичко се събужда за живот, пък и лятото предстои... Wink
Цитирай

София

Няма тема, която да не е имало Laughing

Лято. Пак лято. Само лято. Нека да е лято! Love
Цитирай

Лято - топло е и денят е голям Cool
Обичам и пролетта през април-май, когато всичко се е раззеленило и цъфнало.
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.

PeaceИ аз така, но все пак некаааа дааа е лятооооо,
самоо да е лятоооо!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора