Кои са ви любимите сезони?

  • 2 407
  • 73
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е любимият ти сезон?

Опции:

  • Мнения: 3 423
М? И защо?
Имало ли е такава тема?

# 1
  • Мнения: 3 447
Лято, лято, лято и лято.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
пролет и лято

# 3
  • Мнения: 1 629
пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Имаше, но няма лошо Simple Smile За тези неща винаги е хубаво да се говори Simple Smile Все едно като вече веднъж са правили филм за Титаник или Клеопатра, да не правят нови Simple Smile Simple Smile

Моят любим сезон е есента Simple Smile Може би защото тогава съм родена Simple Smile Обичам многообразието и цветовете на есента. Обичам цигянското лято, обичам топлите вечери до късно, обичам хората през есента Simple Smile Тази есен точно преди големите дъждове, но дори тогава я обичам, защото си седя вкъщи пред прозореца с голяма чаша кафе и броя чадъри Simple Smile Примерно Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 063
Есен.
В синхрон с вътрешната ми нагласа е, затова. Чувствам се добре когато навън вали, студено е, стимулира ме да работя и съм по-концентрирана. Има и един специфичен аромат...навява ми приятни спомени.
Съответно, пролетно време и през лятото, гореизброените неща не ми вървят добре Crazy

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
Обичам ги всичките, всеки от тях си има нещо специфично, кръговратът ми е нужен.

Имам предпочитания към пролетта и есента, понеже са сезони на промените. Всеки ден, когато погледна през прозореца или изляза навън, нещо е различно от преди - или дръвчето до оградата се е раззеленило отведнъж, или някое ново цвете се е отворило, или листата са сменили цвета си спрямо вчера...

Най-много като че ли обичам май месец, може би защото тогава съм родена. За мен това е месецът на живота, на младостта, едновременно е пролет, но и лято, има и топли вечери, и гръмотевични бури, има ухание и свежест, но и нещо тръпнещо и отчасти греховно, има очакването на пролетта и страстта на лятото...

Олях се...  Blush

# 7
  • Мнения: 2 229
Лято, пролет, есен, зима. Колкото по-студено става, толкова по не ми харесва. Ако карах ски или ходех на планина щях и зимата да обичам, но като я прекарвам в студуване у нас не ме кефи много. Laughing

# 8
  • Мнения: 5 393
Лято.
Обичам да е топло.

# 9
  • Мнения: 6 315
Пролет, защото всичко се събужда и хората започват да откачат  Laughing.

# 10
  • Мнения: 3 818
Зимата, есента, пролетта. Не обичам лятото. Хиляди пъти предпочитам да ми е студено, отколкото топло. Кеф ми е да има сняг, да съм облечена в дебели блузи, ботуши, мразя 40градуса и да няма живо облаче по небето.
Обичам есента- и като е слънчево, и като е облачно, топло и дъждовно.

Спомням си, че като бях в първи клас ни попитаха кои са ни любимите сезони. И аз казах пролетта, зимата и есента. Другарката ми каза да си седна, не било това правилния отговор. Shocked Правилният отговор бил, че всички сезони са ми любими, защото всеки си има своето очарование Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Лято - обичам да ми е топло, да съм на морето... Grinning
Пролет - всичко се събужда за живот, пък и лятото предстои... Wink

# 12
  • Мнения: 4 473
Няма тема, която да не е имало Laughing

Лято. Пак лято. Само лято. Нека да е лято! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 10 982
Лято - топло е и денят е голям Sunglasses
Обичам и пролетта през април-май, когато всичко се е раззеленило и цъфнало.

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.

 PeaceИ аз така, но все пак некаааа дааа е лятооооо,
самоо да е лятоооо!

Общи условия

Активация на акаунт