Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 184 отговора

Анкета

колко от вас мастурбират?

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

далече от морето

повлияна от една тема в ''здравословня'' ми стана интересно колко от жените тук мастурбират  Thinking
струва ми се,че този физиологичен процес не е много разпространен сред жените.за мъжете да не говорим...
някой жени го правят и не се срамуват.други пък крият,че го правят.
има такива,който го включват в любовната игра с партнъора и си ''чешат нослето''  Mr. Green

знам,че темата е малко лична,но може да я приемете и като шеговита-нямам претенции
само моля без остри критики
гласувах с 3 опция
Цитирай

под голямата лоза

....:
струва ми се,че този физиологичен процес не е много разпространен сред жените.за мъжете да не говорим...

bowuu  Да, така е, особено пък у форума  Whistling
Цитирай

Холандия/Хага

Що бе, то си е човещинка Flutter, какво срамно има?
Цитирай

Що бе, то си е човещинка Flutter, какво срамно има?
Ми да, и аз тва се чудя newsm78
На мен ми харесва.
Цитирай

в ябълковата градина

Като гледам резултатите, май е доста разпространен.
Да живеят оргазмите!  Very Happy
Цитирай

- Ооооопс!
 - Аз май влезнах в женската баня, пардон в женската тема - да не ме подгоните с налъмите, пардон - с джапанките!... Laughing Shocked
 - Първо гласувах, после видях - "за мъже - вход забранен!" Sick

Като гледам резултатите, май е доста разпространен.
Да живеят оргазмите!  Very Happy

- Да, да живеят, и да ви кажа, Хомеопатията е забелязала че,  една от причините за рак, по-специално на гърдата е от дълго Потискано сексуално желание! Peace

Цитирай

Не ме е срам да си призная... не практикувам. Не и самостоятелно, само с активното участие на мъжа ми- трета опция.
Цитирай

София

Мдааа, хубава темичка Very Happy Гласувах Flutter
 Май не остана нещо необсъждано на тая тематика Laughing  или всъщност ... сещам се за едно Crazy  Twisted Evil
Цитирай

далече от морето

по голяма част от познатите ми ги е срам да говорят за това.забелязала съм,че някой жени просто не познават собственото си тяло
добре че ние си го познаваме  Mr. Green  
александер,не съм казала вход само за жени Smile ама при вас е ясно-няма какво да ви коментираме.има ли мъж,който да не 'пл*щи дебелата мара'' ... не знам за такъв
Цитирай

далече от морето

Май не остана нещо необсъждано на тая тематика Laughing  или всъщност ... сещам се за едно Crazy  Twisted Evil
кое е то?  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Гласувах.
Случвало ми се е и сама да го правя, но предпочитам да е с партноьор/в случая с мъжа ми/. Не виждам нищо срамно в това. Мъжете го правят най-редовно. Няма лошо човек да познава тялото си.
Цитирай

Plovdiv

И аз не виждам нищо срамно в темата.Според мен е нормално и няма жена,която да не го прави или поне да не е опитвала.Правя го повечето случаи сама,но нямам против и друг да помага  Wink
Цитирай

И аз не разбирам защо жените ги е срам да си признаят Laughing
И сама и с партньор още 1 оргазъм не ми е излишен Wink
Цитирай

И аз гласувах.
Цитирай

Pb

Гласувах.
Случвало ми се е и сама да го правя, но предпочитам да е с партноьор /в случая с мъжа ми/. Не виждам нищо срамно в това. Мъжете го правят най-редовно. Няма лошо човек да познава тялото си.

И аз така!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 184 отговора