Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

Здравейте мами Smile
Искам да ви попитам как съхранявате капките Вигантол, защото едва днес обърнах внимание, че на кутията пише (а в листовката не е упоменато), че трябва да са на място, защитено от светлина! Давам ги вече месец, а стоят върху шкафа вкъщи, но само в шишенцето, без кутийката. Те са в тъмно шише, но дали е достатъчна защита? Дали има ефект от приема им или съм ги давала напразно и дали това ще се отрази на детето ми? Вие как ги съхранявате?
« Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 20:19 от lili__ »
Цитирай

Някъде там...

Съхранявах ги на шкафа, в кутийката им. Дори и да не си ги давала правилно, ако излизате редовно навън, едва ли ще се отрази на детето. На Виктория й давах Вигантол точно 20 дни и го спрях рязко. Като гледам - не й се е отразило по никакъв начин, че не е пила Вигантол.  Peace
Цитирай

София

На шкафа и аз... нали не е на пряка слънчева светлина изложен. Rolling Eyes
Цитирай

Велико Търново

На шкафа,на пералнята където сварата ме свари Very Happy!
Цитирай

София

И аз ги държа извън кутията, а също така ги давам от дъжд на вятър... Като грее слънце сме навън Wink
Цитирай

София

аз ги държа на кухненската маса,надявам се,че им няма нищо Sick
Цитирай

Когато давах на децата   Вигантол го държах на шкафа но в кутийката.
Цитирай

Sofia

И аз като е слънчево не давам. Наистина дори да си ги давала напразно, няма да се отрази, ако излизате на слънце  Smile
Цитирай

Бургас

Държа го в хладилника.
Цитирай

София

В шкафа...Ладида защо в хладилника?
Цитирай

На шкафа в стаята,нищо им няма.Всеки ден ги давам независимо дали има слънце и сме навън.
Цитирай

София

Държа го в хладилника.
И аз така, въпреки че доста майки, с които се виждаме по градинките се учудиха... Чак ме хвърлиха в размисли и страсти от къде, аджеба ми е хрумнало...  newsm78 И аз мислих, мислих и се сетих /не удавих  Wink/ - педиатърката ми го каза!  Peace Ама дали трябва... ба ли га...  newsm78
Цитирай

София

И аз го държа без кутийка върху шкафа  Rolling Eyes
Цитирай

Без кутийка, на шкафа.
То на всички лекарства пише да се пазят от пряка слънчева светлина. Сэщата работа като "Преди употреба прочетете листовката". Не се шашкай, нищо му няма.  Peace
Цитирай

София

аз го държа в нейния шкаф, но не за да го предпазвам от светлина, а за да е прибран някъде.
То на всички лекарства пише да се пазят от пряка слънчева светлина. Сэщата работа като "Преди употреба прочетете листовката". Не се шашкай, нищо му няма.  Peace
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора