Пролетарии от всички страни, съединявайте се!

  • 5 958
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Хм, не ставам - дребна Bourgeous, ползваща крем Ален Мак. Ама, плета якички на 1 кука - ще ме приемете ли?

Не става, може да плетеш само брюкселска дантела и да шиеш гОблени.

# 31
  • Мнения: 648
   Доне, ако не ме беше сънувала, че живея в имение можеше и  да се разпиша в темата Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 3 447
   Доне, ако не ме беше сънувала, че живея в имение можеше и  да се разпиша в темата Crossing Arms
Ти се майтапиш, ама аз съм сънувала и други форумци с нараснало благосъстояние. Редно е да почерпите  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 3 835
За какъв пролетариат ми говорите, какво се правите на интересни!!!! Crossing Arms
Ако бяхте наистина такива, изобщо нямаше да имате време, да пишете тук. Thinking
Нямаше да можете да си вдигнете главата от бачкане, камо ли да се размотавате по форуми. Naughty

# 34
  • Мнения: 648
    Мога да те фризирам актуално, но с Влади не мога да се меря в готвенето,пък и тая година паламуТа е кът из морето Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 677
Ъъъ..Само на мен ли ми се вижда "петъчно" заглавието на тази тема?!

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сединенията, Тони, могат да бъдат още и резбови, фланцови и т.н.

# 37
  • Мнения: 3 447
Ъъъ..Само на мен ли ми се вижда "петъчно" заглавието на тази тема?!
Не само на тебе, и на дещовиди също  Simple Smile Ама това е щото сте капиталисти-изедници и ви остава време за порочни мисли... И не те е срам, с толко злато по врата да влизаш в тая тема  Crossing Arms

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Хм...нямам езерце...
И личен автонобиль нямам.
Изобщо - драма... Брой ме.

# 39
  • Мнения: 677
О,извинете,пролетарии..Исках само да питам,момичето от аватара на мюриел-тя ли е?И ако да,дали не иска да и дам да ми поноси за малко златния ланец и да си прикрива мандаринките с него,че ше и умалеят ръчичките на горкото..

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А тъй.
Самообявявам се за новия Маркси Енгелс.
Макар че повече ми подхожда Илфи Петров.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Тони, внимавай - вида лъже - тя като дръпне ланеца и косми ще хвръкнат....

# 42
  • Мнения: 2 070
За какъв пролетариат ми говорите, какво се правите на интересни!!!! Crossing Arms
Ако бяхте наистина такива, изобщо нямаше да имате време, да пишете тук. Thinking
Нямаше да можете да си вдигнете главата от бачкане, камо ли да се размотавате по форуми. Naughty

Az sum ot taka narecheniqt ofis proletariat, nahojdam se v mezonet. Da me vidish kak tichah po stulbite da pravq kafeta, posle padnah , skusah si dunkite na kolqnoto, uvisna mi kojata tam,prokurvih i si drunnah i glavata v stenata. I nikoi ne mi  plati za trudova zlopoluka...Nito mi kupiha novi dunki. Eksploatatori, ne gi e sram, dolni kapitalisti, imat kushtq iz Kotel, apartamenti v Sofiq kolkoto iskash i apartamenti  po moreto.

# 43
  • Мнения: 3 447
За какъв пролетариат ми говорите, какво се правите на интересни!!!! Crossing Arms
Ако бяхте наистина такива, изобщо нямаше да имате време, да пишете тук. Thinking
Нямаше да можете да си вдигнете главата от бачкане, камо ли да се размотавате по форуми. Naughty
Искам да ти кажа, че съм си нагласила лаптопа между двата стана и понеже съм ударничка и ССФ, съумявам да се справя с всичко  bowuu

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе какво езерце, че и септична ямка, кат' бонус, като аз един Космодикс нямам  ooooh!

отивам да паза на Как' Сийка свинките  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт