Към мамите първескини-в коя седмица усетихте бебчо?

  • 3 358
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 264
18-та или 19-та седмица, но все си мислех, че се лъжа и вероятно просто ми къркорят червата.

# 31
  • Мнения: 262
на границата м/у 20 и 21!  тогава го усетих както трябва. бях на преглед и казах,че нищо не усещам,а доктора ми отговори,че не е възможно,та то толкова ритало! а иначе чувствах нещо като къркорене.по начало си беше кротко бебе. Hug

# 32
  • Мнения: 6 461
Когато бях бременна с голямото ми детенце го усетих в началото на пети месец.

# 33
  • Мнения: 527
17-18 седмица,знам че беше последната седмица на 4-ти месец,точно два дни преди да вляза в 5-ти.Това което си усетила е най вероятно бебето Hug

# 34
  • Мнения: 24
Аз го усетих в 16 седмица. Беше много странно, но нещо се буташе в мене. Все още продължава да се намества и да се подпира, незнам какво се води ритане, защото е много леко.  Thinking Може би по-нататък ще се развихри. Определено е като пърхане. Сутрин като се събудиш и пипаш корема дали имаш нещо като буца? Защото аз това го усетих по-рано. Всяка сутрин беше на различно място. Така разбрах че се движи и после като усетих пърхането знаех че е то.

# 35
  • Мнения: 999
Аз осетих беба в средата на четвъртия месец

# 36
# 37
  • Мнения: 61
аз го усетих в 12 г.с.,нещо като пърхане в корема ми и то не аз а по-точно таткото,беше си сложил ръката на корема ми!много са странни парвите усещания Grinning Но не се влияи от това кой кога си е усетил бебока!различно е при всички,зависи от много неща-физиката ти,разположенето на плода и тн...пожелавам ти много приятна бременност и леко раждане!Успех Peace

# 38
аз усетих бебчо в 20 г.с. , мн е приятно усещането.Това ще е било и при теб.честито и леко бременеене.

# 39
  • Мнения: 3 089
16 г.с.
втория път в 12  #Crazy

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Усетих го в 20 г.с. Беше много вълнуващо  Heart Eyes

# 41
# 42
  • Мнения: 1 409
Усетих го към края на 16 г.с.,но не бях много сигурна какво точно усещам.
Сега вече 20 г.с.мога със сигурност да кажа,че вече усещам ритничетата

# 43
  • Мнения: 6 164
В 17та [/color]

# 44
  • Мнения: 298
В 16-та усетих "пърхането на пеперуди", а в 18-та вече си я усещах ясно.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт