С какво се храня, когато не съм човек, а прасУе ???

  • 17 552
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладурки  smile3502 smile3502 smile3502


Ние диетуващите провокирани от ГЛАДА решихме да се ''нахраним на ХАРТИЯ''  в нета  newsm62 и да споделим какво обичаме да си похапваме, за да сме така здрави и пухкавички??? И каквото има да залепва нека залепва и остава тук по страниците... smile3533




newsm47 newsm47 newsm47  newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47 newsm47



Последна редакция: пн, 26 фев 2007, 23:42 от miranda_rs

# 1
  • Мнения: 4 164
Записвам се в новата тема.Първо ще изброявам нещата които не обичам.

# 2
  • Мнения: 664
свен плодовете и зеленчуците-обожавам шоколад, сладолед, италиански салам;хляб, панетоне и коломба и всякакви видове ядки

# 3
  • Мнения: 6 958
Ш О К О Л А Д  smile3511

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 958
Нападай народееееееее  Joy

Шоколад
Постни храни
Сладолед

сигурно има и друго  newsm78

# 5
  • Мнения: 146
 странното при мен е че напълнях от обездвижване и от хапване на големи количества мляко с мюсли  Joyиначе хич не съм лакома, но много обичам сирене със всяко ястие, особено с картофи задушени  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 82
 GrinningПЪрВА СЕ ЗАПИСВАм АЗ;
  1.ТОрТИ
   2.рИВАНЕ
    3.ТУлУмбИчКИ
     4.ВАФлИчКИ
      5.И ВСИчКО В КОЕТО ИмА мНОГО ЗАХАр
       6.И мНОГО СПАГЕТИ ПО рАЗлИчЕН НАчИН ПрИГОТВЕНИ
               Laughing Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 4 164
Аз започвам да изброявам това което НЕ обичам:
1.извара
2.шкембе чорба,пача,маз и подобни  Sick
3.кавърма
4.боб
5.всички видове супи без крем супа и супа топчета
6.пъпеш
7.дюли
8.смокини
9.зеле със свинско
10.халва
11.пържена наденица. Sick
12.всякакви животински вътрешности
13.мляко с ориз
14.нишесте
15.вафла с локум
16.манджа с чушки
Като се сетя още пак ще пиша.

# 8
  • Мнения: 146
много обичам принцеси с кашкавал, ама леко разтопен Grinningот две години не си го позволявам обаче, а и като гледам китикатчето се сетих-мляко с ориз също Grinning

# 9
  • Мнения: 4 164
Неща които обичам:
1.шоколадови бонбони Lindt
2.шоколад Milka Smile
3.шоколад Milka с йогурт и ягоди
4.шоколад Nestle Club без ядки
5.шоколад Kinder
6.желирани бонбони Haribo
7.Чипс със сол
8.Дюнер
9.Биг Мак
10.Пица
11.Спагети със сос Болонезе
.........

# 10
  • Мнения: 8 459
Я марш обратно в плодовата тема!!! Joy
МИРАНДА,какви са тия отклонения и размечтани теми посред нощ! ooooh!
Гледам лошо,да знаете!  Mr. Green
На въпроса-ям шоколад,вафли и всичко,що е сладко. Sick

# 11
  • Мнения: 4 726
Боже момичета , пълни мазохистки сте Laughing

# 12
  • Мнения: 6 958
Я марш обратно в плодовата тема!!! Joy
МИРАНДА,какви са тия отклонения и размечтани теми посред нощ! ooooh!
Гледам лошо,да знаете!  Mr. Green
На въпроса-ям шоколад,вафли и всичко,що е сладко. Sick

Емия мила  Hug всичко започна на шега в "Дневникът"...  Party Party Party Понеже там не му е мястото за такива вкусотийки пуснахме отделна тема и да се пише на воля тука  hahaha Joy hahaha А и така ''изядох'' SNICKERS'A си, оставяйки го тук  hahaha Joy hahaha Joy hahaha и утре пак от нищото ще съм в + на кантара  hahaha Joy hahaha

П.С. Нали ни знаеш к'ви сме ?!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 926
Тъй... отдавна не съм навестявала този форум, ама в момента съм на диета - по Дюкан Rolling Eyes
Вярно изглеждам така, както не съм се виждала отдавна... но до нас има
ФУРНА ЗА КРОАСАНИ, КЕКСЧЕТА и МЪФИНИ и НАЙ-ФАНТАСТИЧНАТА БИСКВИТЕНА ТОРТА, която съм яла Освено това мечтая за шоколад - всякакъв и спагети със сметана и спанак eat
Винаги съм мразила месо, но това е най-засищащата диета, която съм правила. А да ям без хляб ми е като китайско мъчение.
Но днес си купих нови дънки... и се изкефих максимално на коментарите на продавача Mr. Green Като взех едни по-теснички и той ме попита - Какво криете под якето? Показвам се аз и следва - Оооо, ще ви станат Grinning
Егати кефа newsm47

# 14
  • Мнения: 6 958
Тъй... отдавна не съм навестявала този форум, ама в момента съм на диета - по Дюкан Rolling Eyes
Вярно изглеждам така, както не съм се виждала отдавна... но до нас има
ФУРНА ЗА КРОАСАНИ, КЕКСЧЕТА и МЪФИНИ и НАЙ-ФАНТАСТИЧНАТА БИСКВИТЕНА ТОРТА, която съм яла Освено това мечтая за шоколад - всякакъв и спагети със сметана и спанак eat
Винаги съм мразила месо, но това е най-засищащата диета, която съм правила. А да ям без хляб ми е като китайско мъчение.
Но днес си купих нови дънки... и се изкефих максимално на коментарите на продавача Mr. Green Като взех едни по-теснички и той ме попита - Какво криете под якето? Показвам се аз и следва - Оооо, ще ви станат Grinning
Егати кефа newsm47

Здравей миличка  Hug

Браво браво на теб  smile3501 Хубаво е когато плодът на твоите усилия се забелязва и оценява от околните  newsm53

А тези храни твоите са  MmmmmmM smile3508

 smile3503 smile3503 smile3503

Общи условия

Активация на акаунт