Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Бебето ми е на 3 месеца и от доста време вече както си яде спокойно изведнъж започва да реве. Гладна е смуче си ръцете но пищи като и подам биберона. Не е от биберона храня я с него от самото начало и понякога си яде спокойно а понякога незнам какво и става. Имал ли е някой подобен проблем? Защо прави така?
Цитирай

А провери ли дали наистина не е от биберона. На моят дребосък един от бибероните му се беше пукнал малко. Всеки път като го хранех ревеше, все едно вместо биберон съм му сложила въглен в устата. След това и повръщаше. Цяла седмица мина, докато открия проблема. Силиконовите биберони трябва да се сменят на 3 месеца.

От друга страна може и зъби да са. Сега имаме такъв проблем. Както си хапва кашата и се усмихва иведнъж ревва и започва да си дъвче ръката. След половин минута спира и пак започва да хапва и да се усмихва....Ужас! Докато избият всичките зъби, мисля че ще полудея. Crazy
Цитирай

София

Храня я със силиконов биберон на авент един и същ модел но във 2-ия месец го смених. А за зъби не е ли рано още. Тя прави така още от пъвия месец
Цитирай

Ами при нас това започна на месец и половина. В момента сме с 4 зъба, които изникнаха още преди 3 седмици.... Няма рано при зъбите. Можеш да погледнеш в устичката от вътрешната страна на долния венец. Ако са зъби ще ги видиш под венеца. Там, където са тръгнали стои бяло. Но трябва да се вгледаш хубаво.
Цитирай

Горно нанадолнище

При нас беше същото от самото начало,всъщност започна да реве като суче при кърменето като стана на 1м. newsm78Ама,то голямо реване и дърпане,ритане-ужас!Както при вас :хем -глад,хем-болка #Cussing outПри нас това беше от коликите Rolling EyesСтомахчето го болеше,когато се хранеше ooooh!Не се притеснявай някои бебоци са с по-чувствителни стомахчета StopЩе отмине Hug
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

И моята дъщеря така прави почва да яде пуска биберона и почва да пищи,но при нас се указа че са и възпалени ушичките и като засмуче биберона и от самото смукане се прдърпва там нещо си и боли,също така може и да е от колики и зъбчета също.А на мен ми е чудно едно  newsm78 днес забелязах такива бели работи на горния венец но не ми се вярва да са зъби няма температура нито разтроиство.

Цитирай

Може ли да не й харесва млякото и затова да се дърпа?  Thinking
Цитирай

Кори Селести

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29070.0

Прочети тук, а ако не намериш отговор - пиши.
  bouquet
Цитирай

И моята дъщеря така прави почва да яде пуска биберона и почва да пищи,но при нас се указа че са и възпалени ушичките и като засмуче биберона и от самото смукане се прдърпва там нещо си и боли,също така може и да е от колики и зъбчета също.А на мен ми е чудно едно  newsm78 днес забелязах такива бели работи на горния венец но не ми се вярва да са зъби няма температура нито разтроиство.

Стефан не е имал температура, нито пък разстройство, когато му излизаха зъбите. И двете неща не са признак за растене на зъби. Не е нормално, като растът заби детето да вдига температура, да има хрема, разстройство или каквото и да е друго подобно нещо.
Цитирай

София

Благодаря ви за отговорите. Днес ще я водя на УНГ поне да отхвърля проблема с ушичките.
Цитирай

София

и ние правим така понякога, но предполагам е колики, защото коремът й трещи и дрънчи яко #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.