Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Някъде във Вселената :)

Здравейте Майчета,
Аз кърмя вече четвърти месец и ще продължавам в същия дух колкото мога по-дълго, защото бебчо е най-важен, но много ми се иска да си върна предишната форма на бюста след като спра да кърмя. При вас как е и има те ли си някакви малки хитринки за хубав кърмачески бюст  Very Happy.
Цитирай

София

Не искам да те отчайвам, ама според моите наблюдения няма начин да остане непроменен след кърмене. Моят в края а първия месец започна да слиза надолу и вече е с няколко см по-ниско от преди. Май колкото по-дълго се кърми, толкова по-зле става положението. Казват, че наколко месеца след спиране на кърменето, което е добре да става постепенно, кожата се стягала в някаква степен, както става с корема след раждане. Хитринка може би е да не оставяш гърдите да ти се препълват, да правиш упражнения за бюст и да ползваш някакво кремче за стягане. Разваленето на формата е индивидуално, зависи от еластичността на кожата, структурата.( В библиотеката има статии по темата)
Цитирай

Австрия, Линц

Аз съм от4аяна, бюста ми изглежда ужасно  Crying or Very sad Гърдите ми бяха по-скоро нормални към малки  Wink , през бременността леко наедряха, но с идването на млякото изведнъж се увели4иха и станаха огромни. Поне на мен ми се виждат такива! От както съм родила имам много кърма, кърмя ве4е 8 месеца на поискване и млякото ми не намалява. Дано като спра да кърмя поне малко се смалят и повдигнат Praynig
Цитирай

София

Какъв бюст моля ви се -а аз никога не съм имала такъв  Embarassed
Сега сериозно - все ми е едно.Знам че ще се промени , но съм го знаела още щом забременях.Самата бременност също променя както бюста , така и цялото тяло.
Гледам да не драматизирам нещата , защото това освен да ме вкара в черна дупка по друг начин няма да ми подейства. Smile
Цитирай

Sofia

Моят в края а първия месец започна да слиза надолу и вече е с няколко см по-ниско от преди.
И моят  Confused
Цитирай

пяната на дните

Аз пък все още се надявам ако има промяна, тя да е към по-добро Mr. Green. След раждането, въпреки, че бях качила 20 кила, всякакви кожи веднага се прибраха... Надявам се и с бюста да е така, но пък тук става въпрос за доста по-дълъг период на постоянно разтягане - свиване...Бе май има надежда, и тя е в пластичната хирургия - някъде четох, че парите, който иначе отиват за АМ стигат за едно поприбиране и поповдигане bombs
Цитирай

София, жк. Хиподрума

Още с първото ми се развалиха, а как ще изглеждат след второто не ща и да мисля Sick
Цитирай

Пловдив

В началото много си харесвах бюста, защото никога не съм имала голям.Но сега след акто не се кърмим толкова интензивно ми се е "възвърнала" обиколката.Не се е променил, увиснал и т.н.
Цитирай

софия

В началото много си харесвах бюста, защото никога не съм имала голям.Но сега след акто не се кърмим толкова интензивно ми се е "възвърнала" обиколката.Не се е променил, увиснал и т.н.
ти си една на1000, имала си късмет
Моя  бюст се развали, много е гадно. Рискове на професията.
Цитирай

при Arctic Monkeys

моят го няма никакъв, но съм горда, че все още и кърмя детето (не толкова активно, но все пак), за разлика от разни цомбарлани с големи бомби, дето не са кърмили и 1 ден... Laughing
отпуска се кожата и после връшане в изходно положение няма. за мен помага мазане с подходящи средства. аз се мацам с бадемово масло.  Peace
Цитирай

Варна

Мисля, че е много индивидуално. Чувала съм че бременноста разваля бюста, а не кърменето, но едва ли е възножно, ако бебето ги дърпа  smile3504 10 месеца /както е при мен/ да не им се отрази  newsm45.
Не мажи с нищо, преди да се увериш че е съвместимо с кърменето.
Пластичната хирургия има гооолеми постижения в тази област bombs
Цитирай

Sofia

още докато бях бременна увеличих с един размер сутиените-сега от непрекъснатото пълнене-празнене на гърдите като че ли се появяват леки стрии-но,така е.за бебоците всичко трябва да правим
Цитирай

Ами и аз да се разпиша. След 11 месеца кърмене моя бюст грам не се промени.Аз не кърмя вече 7 месеца но още не мога да си вляза в сутиените от преди  бремеността. Но няма лошо. Аз също си мислех че от след кърмене гърди няма да имам но сега не мисля така.
Според мен както и според други мами от този форум най-голям заслуга за увисването на бюста има цеденето. А на мен така и не ми остажаше какво да цедя.
Цитирай

София

Беше голям, сега е още по-голям. Видимо разлика не намирам, единствено по дрехите.
Общо взато след раждането други части на тялото ми изглеждат доста по-отчайващо от бюста.
« Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 15:08 от adi101 »
Цитирай

София

Още с първото ми се развалиха, а как ще изглеждат след второто не ща и да мисля Sick
Просто - УЖАС!!! #Cussing out
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора