Направихте ли си мартенички?

  • 1 546
  • 35
  •   1
Отговори

Анкета

По въпроса за мартеничките:

Опции:

  • Мнения: 7 091
Интересно ми е правите ли си мартенички? На нас ни пращат от БГ, но обикновено така се случва, че пристигат доста късно. На мен ми е интересно да седна и да правя с децата. Правим една голяма за къщата и малки за нас. Приемам го като още нещо, с което да занимавам малкия, освен правенето на картички и други такива.

# 1
  • Мнения: 6 390
vinagi mi izprastat ot bg

# 2
  • Мнения: 7 914
вече си получих от БГ... и така е всяка година досега  Peace

# 3
  • Мнения: X
Тази година казах на мама да не ми праща, иначе тя всяка година се сеща за нас.
Ще направя на трите ми момчета по една хубавa гривна плетена с възли, ще вплета и сини мъниста. За мен ще измисля също някоя красота. С баткото може да направим и голямата мартеница за къщата, Тандоори, мерси за идеята!

# 4
  • Мнения: 1 959
И аз си получих моите от БГ преди пет дни

# 5
  • Мнения: 3 388
вече си получих от БГ... и така е всяка година досега  Peace

и аз така  Peace

# 6
всяка година чакам да ми дойдат и последния ден си правя - после пристигат средата на март
тази обаче пристигнаха навреме (пликът беше отварян, но явно не са им харесали) - много крадът тук в пощите!
когато порасне синът съм решила да му покажа как се правят (аз ги правех навремето с баба ми - много хубави спомени)
би ми било приятно да получа от България домашно правени мартеници, но ми изпращат винаги купешки, безлични и от година на година по- некачествени

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 11:36 от gioia

# 7
  • Мнения: 1 947
   И аз чакам български. Simple Smile
   А и имам един куп от минали години. Чудех се, "редно" ли е да слагаш
стари красиви мартеници за украса вкъщи например?

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Аз направих големи Пижо и Пенда за яслата и за у дома, остатъка, който е за раздаване получих по пощата.

# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Taзи година късно се сетиха да ни пращат  Sad, та ще си ги правим ние, разбирайте аз  hahaha, надявам се да излезе нещо прилично за носене  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 091
Момичета, има много сайтове от които може да почерпите идеи! Аз вчера така направих Simple Smile Питах малкия каква иска ( от сайта) и така направихме. Тази за къщата ни е във формата на подкова, стана много интересна. Мисля да я закача на Easter венеца дето ни е на вратата.
Анна, аз съм чувала, че не е хубаво да се слагат стари мартеници, аз като ми останат всяка година ги вързвам на дървета и т.н.  Peace

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моя то говор го няма в анкетата
 " въй забравих  Embarassed"

# 12
  • Мнения: 7 091
моя то говор го няма в анкетата
 " въй забравих  Embarassed"

Вече го има  Laughing

# 13
  • Мнения: 5 475
вече си получих от БГ... и така е всяка година досега  Peace
Peace и аз като теб! Wink

# 14
  • Мнения: 1 947
...Анна, аз съм чувала, че не е хубаво да се слагат стари мартеници, ...
   Ех... а ако са неразпечатани? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт