Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

рядко вкъщи

Здравейте момичета!Вчера реших да купя за бебка каша "Лека нощ" на Хумана (понеже се храним изключително и само с тази марка храни).Идеята ми е да се опитам да предотвратя нощното събуждане и едночасово бодърстване #ShockedТа, въпросът ми е дали ако вечер й давам такава каша то следобедното хранене трябва да заместя с нещо друго?Защото сега за следобедна закуска тя яде каша. feeding
Цитирай

на една крачка от Пловдив

Кашата засища повече и за това са я кръстили "Лека нощ". Смени слеобедното хранене с плодово пюре, а вечер кашичка. Аз така правих Peace
Цитирай

СОФИЯ

И аз съм давала същата каша преди сън,но не бих казала,че много ни засищаше.Дано при вас да има този ефект. Praynig
Цитирай

Пловдив

И бебка много харесваше тази каша. Аз я давах когато ниникнеха зъбчета, за да спинка повече през нощта. Но не помогна много. Трябва да отбележа обаче, че не се будеше толкова от глад, колкото я дразнеха зъбките. Но ако вие се будите от глад може да помогне. Peace
Цитирай

Белгия/София

Аз мисля, че няма нужда да махаш нощното хранене. Щом се буди от глад, значи има нужда.
Иначе може да даваш за вечеря кашата, да. При сина ми този подход нямаше ефект.  Laughing Опитай.
Цитирай

Някъде там...

А вечеря колко часа ще рече? До 19 часа ли и после към 21 АМ може ли?Или направо кашата и ляга newsm78
И аз съм в такава чуденка за тези каши.
Цитирай

рядко вкъщи

Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78
Цитирай

Бургас

При нас номера не мина, но май от зъби се буди, иначе яде следобед към 17-18 ч каша или крем и после в 20 ч 240 АМ.
Цитирай

и аз съм давала каша без ефект.само отлагам събуждането за 3 часа вместо в 1!!
Цитирай

Ми ние ядем за последно мляко към 19-19.30 часа и после към 22-23 часа мисля каша.Снощи имаше ефект.Не се събуди в 3 часа да ме кара да си играем,пък ще видим за по-натам.Само че,мисля си,това плодово пюре следобяд дали ще я държи до вечерта?! newsm78
не давай следобяд плодово, то не замества хранене!по-добре дай мляко!
Цитирай

София

Кашата засища повече и за това са я кръстили "Лека нощ". Смени слеобедното хранене с плодово пюре, а вечер кашичка. Аз така правих Peace

И аз ще те посъветвам същото Peace
Цитирай

на кой му пука, майна

А вечеря колко часа ще рече? До 19 часа ли и после към 21 АМ може ли?...

Може ! И така е най-удачно  Peace
Цитирай

на кой му пука, майна

Давай плодово и после дохранвай с АМ  Peace
Цитирай

София

не давай следобяд плодово, то не замества хранене!по-добре дай мляко!
Зависи от детето. Моето яде плодово пюре без захар в 17.00 от 5-тия месец. Никога не е била гладна. Никога не се е будила нощем. Вечеря в 21.00 ч. с мляко.
А кашата "Лека нощ" я давам сутрин веднъж в седмицата.
Цитирай

Крумовград

Аз давах кашата вечер и моя малък палавник много я хареса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора