Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора

някъде там..

Чета тук все за диети, но постоянно съм в питанка коя диетка ще бъде най-подходяща за мен..И докато се питам, килцата, които свалих лятото бавно и безсрамно се завръщааат.. Crying or Very sad. Та идеята ми е кърмещите мами да се подкрепяме взаимно и да се стимулираме за извайване на фигурките си без това да пречи на кърменето.
Аз трябва да се преборя с 20-ина кг  Embarassed и си поставям за цел това да стане до август  Praynig
Цитирай

Вече у дома

Хайде vessy78  Laughing и аз съм в същото положение! Все обикалям диетите в Красива мама и все незнам с коя да започна.
Искам да сваля 20-25 кг, но примерно за 1 година. Ако успея до август да смъкна половината ще съм много щастлива.
Като начало да вземем да откажем сладкото, а?  newsm78 С това кърмене има страхотен апетит!  Sick
Цитирай

някъде там..

Хапнах 2 бисквитки сутринта с кафето  Embarassed, но от този момент слагам край на сладичкото!! Бай-бай бисквитки и шоколадчета  Crying or Very sad  Crying or Very sad!! И ще вечерям рано!
Цитирай

Вече у дома

Ние по принцип вечеряме рано. Но пусто сладко... Sick Вярно откак кърмя не смъквам кг, но и не качвам - което поне малко ме успокоява.
Цитирай

гр. Бургас

И аз се присъединявам към вас. Много се радвам че си пуснала тази темичка, защото постоянно чета темичките за отслабване и все не намирам подходящата диета за една кърмеща мама. Ще следя темата с интерес и дано успеем да отслабнем без това да повлиява на хапването на малчуганите  Smile. Аз имам нужда да сваля 10-15кг., ако успея до август ще е супер  35 . Успех на всички слабеещи мами.
Цитирай

някъде там..

Аз най-вече за кураж, че иначе от мене си не ме е срам ама като съм си обещала пред повече хора по е възможно да ме хване срама ако се откажа  Laughing  Laughing
Можем да си споделяме коя как се справя и колкото повече сме, толкова по добре!!
Цитирай

Пловдив

Хайде и аз да се разпиша тук  Peace че имам да свалям още 10 кг  Embarassed. Най ме е яд че килограмите които свалих лятото сега отново си ги нося #Crazy иде ми да се  #2gunfire. Пробвах разни диети но кърмата ми намаляше драстично и за да наваксам наблягам на хапването  newsm78 . И резултата от диетите е вместо надолу  #Cussing out нагоре. Ще следя темата с интерес Praynig и пожелавам успех на слабеещите кърмачки  Love
Цитирай

Пловдив

И аз се присъединявам към вас,че  килограмите ми не мърдат, а искам да се отърва от тях. Ще следя темата с интерес и ще пиша за резултата. Като начало спирам сладките и тесетените неща и след 18.00 часа вечер няма да ям. Ще трябва да устискам и дано да има резултат без да влияе това на кърменето. Успех на всички мамчета!
Цитирай

Велико Търново

Веси,мило то с онези кексчета дето ги има у вас няма да стане Love.Сега сериозно от една седмица съм минала на разделно хранене,хляб не ям,сладко не обичам.
Днес менюто ми е:
до обяд нищо
на обяд един кренвирш +салата от краставица
вечерята ще ми е печени картофи+зелена салата
Кафето не го споменавам,до сега съм изпила сигурно пет,ама съм станала в 04.00 сутринта.
Има да свалям 15 кг.
Успех!
Цитирай

някъде там..

Сисе, любов моя, ама те бяха в твоя чест, бе awink ! От днес сложих бан  Laughing на сладкориите вкъщи!
Цитирай

Велико Търново

Веси,пък представи си станем някои манекенки мале-мале Mr. Green
Цитирай

гр. Бургас

siska79 с това меню не ти ли намалява кърмата, защото аз като намаля драстично храната и кърмата ми намалява.
Цитирай

Вече у дома

siska79 с това меню не ти ли намалява кърмата, защото аз като намаля драстично храната и кърмата ми намалява.
Мда, и аз това се чудя  newsm78 и как пиеш толкова много кафета, не влияят ли на бебка - аз дори шоколад не смея да хапна, че после става страшно!  Sad
Цитирай

София

Единствената диета при мен, която свърши работа е тази от книгата на Майкъл Търмънд.
Първият път, когато я направих свалих 6кг. без да гладувам. Започнах я през октомври, задържах свалените килограмите до коледните празници... тогава качих 3 отгоре.
Преди една седмица я повторих пак, но за 4 дни вместо за 6 и свалих 3кг...
Кърмя синът си по три, четири пъти дневно и почти толкова през нощта.
Та исках да ви кажа, че ако неможете да пазите диети можете да ограничите захарта, солта, газираното безалкохолно, шоколада... изобщо тези вредни вкусотийки...
Цитирай

Златица Софийска област

хайде и аз съм тук с вас След като се прибрах от родилното веднага се качих на кантара и бях свалила 10 кг-бях станала 70 и си викам сега с кърменето ,с безсънните нощи ще смъкна и другите 10/винаги съм била около 60кг./ДА,ама НЕ след месец се премерих пак и ужас +3кг  #CrazyСега заради бебето не ям храни алергени-млякото,шоколад,какао,разни там салами пък ще видим дали ще се отрази на кантарчето  EmbarassedКачеството е друго ,но количеството папкане е същото ,та незнам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 93 отговора