Измиваща ПЯНА за лице

  • 12 348
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
много съм доволна от Лореал - Хепидерм за суха кожа

# 46
  • Мнения: 814
Diana, благодаря ти, че ми напомни за пяната на Лореал, коментирахме я наскоро, но ми е излетяла от главата!

# 47
  • Мнения: 351
XS, благодаря за бързия отговор, посочваш две различни опаковки, каква е разликата между тях?
Синята е за суха кожа, а червената е  за чувствителна.

# 48
  • Мнения: 2 336
Според мен за измиване на лице не е много удачно особено за по- сухи кожи да се използват продукти с пенители. Аз лично ползвам крем за измиване.
Препоръчвам на този етап един продукт на Манхатан, който е крем за измиване + маска. На основата на каолин е и перфектно мие, даже и грим сваля.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз ползвам на BIODERMA и съм много доволна!


 

# 50
  • Мнения: 1 541
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning


Аз съм на 41г. и мисля че не мога да си позволя да използвам всичко / както преди/ за да не се сбръчкам Даже някой ако препоръча нещо за възрастта ми ще му бъда благодарна че непрекъснато се лутам в избора си  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 1 541
има на Орифлейм за суха кожа-серията е Шведска грижа или нещо подобно-добра е  Grinning


Аз съм на 41г. и мисля че не мога да си позволя да използвам всичко / както преди/ за да не се сбръчкам Даже някой ако препоръча нещо за възрастта ми ще му бъда благодарна че непрекъснато се лутам в избора си  Rolling Eyes
Аз мисля, че тази ще стане за възрастта ти, но ако искаш влез в сайта на Орифлейм, там може да задаваш въпроси на професионалист. Ако те интересува де...Успех

# 53
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВИШИ!  Peace

# 54
  • Мнения: 207
и аз ползвам зелената на Ейвън и съм много доволна Peace

# 55
  • Мнения: 5 362
Зелената пяна на Ейвън.
Само, че е за мазна и смесена кожа.
Peace
Много е хубава.

# 56
  • Мнения: 1 546
Онзи ден си взех за първи път измиваща пяна, на Галеник и съм много доволна. Peace

# 57
  • Мнения: 3 157
Oligo25 наистина няма никаква връзка с годините-25 или 45:)))))))))))))))))Работя в аптека,ходила съм на курс за обучение с мед.козметика на Виши и там ни обясниха,че 25 е Mn-това е 25-я елемент в таблицата и влиза в състава на пяната за измиване и трите кремчета(зелено-за нормална кожа,розово-за суха и за стик-крем за около очи).
Иначе по темата-и аз съм много доволна от Виши и не толкова от Джонсън.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 423
В момента ползвам измиваща пяна на Орифлейм. Доволна съм  Peace

# 59
  • Мнения: 2 039
Галеник. На мен ми харесва повече от Виши.
Да,чуден е  Heart Eyes Peace

Общи условия

Активация на акаунт