Случва ли се да са ледени ръчичките на вашите бебета?

  • 3 754
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 678
На Криси също постоянно са му студени ръчичките, но това е нормално. Важното е нослето да е топло.
и ние сме така

# 46
  • Мнения: 1 117
Често се случва да са ни ледени ръцете , но показателно е нослето. На моя бебо му пъхам ръчичките под завивката като заспи и те се стоплят Simple Smile

# 47
  • Мнения: 151
Всяка сутрин сме така Peace

# 48
  • Мнения: 6 461
Според мен е нормално да са студени ръчичките.
Аз пипам нослето .

# 49
  • Мнения: 1 289
И при сина ми постоянно са студени ръцете,и аз се ориентирам по нослето.

# 50
  • Мнения: 4 392
Да, когато спи.

# 51
  • Мнения: 2 897
Нормално е да са им студени ръчичките,не се притеснявай Peace

# 52
  • Мнения: 5 362
Почти винаги е със студени ръце.Но това не е показател,че му е студено на детето.

# 53
  • Мнения: 4 111
И при нас е така - спи с вдигнати ръчички и те всъщност не са на топло под завивката, а и гледам в стаята да е около 20-23 градуса, така че няма как да не са студени.  Thinking

# 54
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Случва се да са му студенки ръцете /хващам и ги стоплям/, но пипам нослето- ако е топличко значи всичко е ОК!

# 55
  • Мнения: 3 634
Моето бебе още е в корема, но аз съм била с ледени ръце, крака и нос. Родителите ми много се притеснявали защото мислели, че ми е студено. В първите месеци баща ми е държал ръцете ми по цели нощи и много са се терзаели. Така си останах и сега. Само, че ме топли мъжа ми  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 950
И при нас ръчичките до скоро бяха студени, т.е. дланите. Но като попитах педиатърката, тя обясни, че още не можели да регулират температурата си както трябва и не е проблем. По-важно е крачетата да са топли.

# 57
  • Мнения: 888
Почти постоянно са и студени ръчичките на малката Лори, каката пък е гореща винаги...

# 58
  • Мнения: 649
Майка ми ми беше казала, че щом е със студени ръце бебето, значи е добре. Стига вратленцето да е топло.
Моите постоянно са с ледени ръце и носове.

# 59
  • Мнения: 117
На Симеон почти винаги са му студени ръчичките, а да не говорим когато излезем навън-направо стават ледени. Не се притеснявай, ако вратлето е топло, няма страшно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт