Суша кожа

  • 1 042
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Моят съвет е да мажеш детето с преварен зехтин след баня.Не мисля,че в момента ти е нужна бебешка козметика.Никога не съм ползвала такава,не я отричам,но зехтина си е зехтин.
Все още мажа дупето на сина си само със зехтин и нямаме проблеми.

# 16
  • Мнения: 950
Моята в началото я мажех със зехтин, но се обрина, което не значи, че при вас ще се получи така.

# 17
  • Мнения: 2 309
И аз да кажа за зехтина Rolling Eyesпървите два месеца масажирах детенце с преварен на водна баня зехтин и й се отрази много добре, ако искаш добавяй и малко лайка, която после прецеждаш...що се отнася до банята - аз я къпя откакто е родила с Клоран, струва към 8-9 лв.някъде, но пък стига поне за 3 месеца, ако не можеш да си го позволиш по-добре само с чиста водичка.

# 18
  • Мнения: 214
Благодаря ви мили мами утре ще ходиме при педиатърката ни и ще видиме какво ще ни каже тя може и да я помолиме за консултация с дерматолог...иначе може наистина да ви послушам и да си я мажа с преварен зехтин  Hug

# 19
  • Мнения: 3 089
петра беше същата работа. казаха АТ и препоръчаха мустела. ама аз бягах от мустела именно защото всеки ми я пробутваше - педи, кожен, познати и прочие, а това ултра ме дразнеше.
започнах с бюбхен за след баня /8-10 лв./, минах през олио за баня за бебета себа мед /8-9 лв. е, но е малка опаковка/, после и линола фет /към 11-15 кинта/ - това е с капачка с разделения и изливаш определния брой милилитри във ваничката с вода. после не отмиваш. ми не съм доволна от нито едно от тях. петра си се белеше като гущер до 7-я си месец. мазах и със зехтин. и това не помогна. накрая купих мустела /ок. 20 кинта е, но е с дозатор - като течен сапун и върви мнооого бавно/ - слагав във водата във ваната, къпеш/миеш бебето, после не отмиваш и не мажеш с нищо /т.е. спестяваш си от козметиката за след баня/. ми за 3 дни детето се оправи.
успех!

# 20
  • Мнения: 58
здравей.
Аз ще ти препоръчам да си купиш козметика на Мустела,или по точно Мустела Атопия,за суха и лющеща се кожа .
Ние го имахме сьщия проблем и от както го мажа със Мустела кожата му се оправи.Маже се сутрин и вечер след банята с този крем.
Горещо ти го препоръчвам.
Успех newsm10 newsm10

# 21
И ние имахме същия проблем. Какво ли не пробвах и колко пари дадох не знам, за къпане и за мазане-Мустела, Бюбхен, Себа мед Накрая реших проблема така:Къпане само с вода и веднъж седмично с гел за вана на Нивеа (бебешки) и след къпане мазане с крем за много суха кожа на Нивеа (бебешки).Оказа се дори че съм го купила още преди да се роди бебка, но не знаех че го имам и само той ни помогна.И на моята бебка и се белеше кожата по същия начин.Пробвай, ако не помогне мажи с преварен зехтин.Ако не ни беше помагнало кремчето на Нивеа и аз щях да започна зехтина.Успех.

# 22
  • Мнения: 209
Моят съвет е да мажеш детето с преварен зехтин след баня.Не мисля,че в момента ти е нужна бебешка козметика.Никога не съм ползвала такава,не я отричам,но зехтина си е зехтин.
Все още мажа дупето на сина си само със зехтин и нямаме проблеми.


 Peaceи аз мисля така

# 23
  • София
  • Мнения: 1 248
И ние сме със суха кожа. Днес отивам да и купя ново мазило за тяло,че сме с J&J гел и не съм доволна. Peace

# 24
  • Мнения: 151
Всяка кожа е много различна. Една се повлиява от едно, друга от друго. Ний също сме с много суха кожа, смених много козметики от които и тия Будхен, Мустела Чико ама нямаше ефект никакъв, само дето дадох маса пари. Пробвах много мазила и от евтини фирми и сега съм се спряла на Джонсан лосион за тяло с лавандула и лайка и съм много довална. Така че моя съвет е да експерементираш с козметиките и да откриеш най- подходящата за вашия тип кожа.

# 25
  • Мнения: 2 897
Не е от това,че не даваш водичка Grinning
Пробвай с Мустела за суха и чувствителна кожа.Освен,че помогна на моя син,имам много добри отзиви за крема от доста родители със същия проблем при техните дечица Peace

# 26
  • Мнения: 5 362
...иначе може наистина да ви послушам и да си я мажа с преварен зехтин  Hug
Най-добре Peace

# 27
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Заведи бебето на дерматолог и спри да миеш със сапун, мий с миещото блокче на Себа мед (струва 5 лева и ще го ползваш много време), мажи с преварен зехтин щом не можеш да си позволиш по-качествена козметика.
и си поправи заглавието - написала си суша Peace

# 28
  • Мнения: 262
Нашата кожа също е доста суха. Веднъж го изкъпах с душ гела на Нивеа и кожата му яко се обрина. Оттогава ползвам само козметиката на Бюбхен. Измиващия гел е 10 лв. но вече почти 3 месеца го ползвам а има и още. Същото е положението и със съпуна, който е 3 лв. /него го ползвам като му мия дупето/ и олиото.

Общи условия

Активация на акаунт