дете е, все пак...

  • 4 622
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
имам приятелка от детството. има 3 сестри и един брат-най-малкото дете. някои наистина карат до мъжко. ooooh!

Да ви кажа по тоя повод имам шест братовчетки Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 942
 Confused Нещо се улях с броя на еднаквите постинги  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 374
За съжаление я има все още тази тъпа нагласа.Ето един пример: Приятелка на сестра ми,женена за сириец.Идва си лятото в България.Бременна е за 3-ти път.Има 2 момичета.Сириецът и казал:Ако и сега не ми родиш син,ще си взема 2-ра жена.
 #2gunfire
Нямам информация момче или момиче е родила.

# 18
  • Мнения: 4 916
Един колега от университета чака бебе и е казал на приятелката си, че ако е момче, ще й купи кола. И тя му обещала да ражда момче.  Hug За хора под 30 г. говорим все пак  ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 110
Накрая всички узряват за истината, че който няма момиче няма деца.
 Grinning

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Има, не е като да няма.
Трябваше да му кажеш,
че ебливите татковци
правят момичета, пък
мързеливите - момчета.
Да ти завиди кучият син.
Ами тя Лиска ти го е казала, аз нямам какво повече да добавя ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
 Все още много мъже си искат момчета и уж под формата на майтап все си го споменават. Майтап, майтап, ама накрая истина.
 Кой ли не се изреди да пита мъжът ми какво дете иска докато бях бременна ooooh! и много учудени, че няма предпочитания.

# 22
  • Мнения: 14 486
много забавно Grinning
на приятел на баща ми /да уточня дипломат от кариерата, не селяндур да кажеш/ му се ражда бебе. баща ми го пита по телефона какво е и той отговаря с мъка в гласа "като твойто" /момиче де Grinning/
братовчед на баща ми така беше решил да кара до момче. добре че още на третото улучи иначе... ooooh!

# 23
  • Мнения: 293
наследник искат хората ooooh!

Ей, как не се усетих - хората явно и за мен са мъжете, леле, леле, е са ше ми каже Сопранов Tired

# 24
  • Мнения: 14 486
сега като се замислих се сетих че това го има и в другите държави, не е балканска простотия. чела съм за много известен американец с две дъщери и син. синът му обаче имал дъщеря и какво щастие било да му се роди син който да продължи името. Crazy

# 25
Около мен пък, всички искат момиче. И бъдещите майки и татковците. И ние с момчетата тайничко завиждаме на момичешките майки. Еееех! Blush А и според мама, която има и момче и момиче:
Накрая всички узряват за истината, че който няма момиче няма деца.
 Grinning

# 26
  • Мнения: 332
Познавам две момичета, на които бащите ми са ги изоставили, щото не били момчета и до ден днешен не са ги потърсили. Аз на  това немога да намеря никакво логично обяснение  Shocked
Та нали и тях жена ги е раждала?  Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Накрая всички узряват за истината, че който няма момиче няма деца.
 Grinning
Е, сори, ама и това е също толкова просташко изказване, колкото и повода за темата Crossing Arms
Аз имам син и го обожавам. Да ми даде Господ и момиченце, и него ще обичам с цялото си сърце. Съпругът ми също. Децата са деца, наши, независимо от пола  и здравословното си състояние. Всичко друго са пълни глупости Naughty

# 28
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
От някъде съм чул за един, който не говорел на жена си, защото му родила момиченце. Децата да са живи и здрави, пък дали са момчета или момичета няма значение.

# 29
  • Мнения: 3 405
Абе тия мъже като са взели да се тръшкат, като че ли не знаят, че пола се определя от техните сперматозоиди (пък може и да не знаят).

Общи условия

Активация на акаунт