Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте майчици,питам понеже на своя глава си ги купих да ги пробвам,а не се ми предписани от педиатърката.На листовката пише 3-6, но 3 или 6 не ми се рискува.Саб симплекс се дават по 15,но мисля 4е ми вършат работа,при вас как е?

# 1
много са горчиви по добре мажи с мехлемчето бабинос

# 2
  • София
Моят син ги пие, няма проблем, с малко кърма или вода или чай в една лъжичка. Давам по 5-6, няма страшно, има ефект, поне така мисля... Добри са.

# 3
И на малкия му бяха много горчиви и само като види лъжичката и се дърпа. Mr. Green
Иначе аз го давах по 3 пъти на ден по  5-6 капки.

# 4
по 6 3 пъти на ден

# 5
Аз съм давала по веднъж мнооого рядко 2 пъти на ден.. Главно вечер преди сън.. А колко капки 3 до 6 - зависи колко ревеше.. Най-често 4-5  Crazy

# 6
Аз давах по 5 капки три пъти на ден. Но са много гадни Confounded

# 7
по 6 капки давах, но при нас нямаше ефект

# 8
Давах му 3 пъти на ден, непосредствено преди храненето, по 4 капки. Давах ги с малко водичка. Наистина са горчиви - Стефан се мусеше, след като ги изпие. Но за сметка на това - помагат!!

# 9
Ние бяхме на една седмица като започнах да ги давам и бях много доволна слагах ги във водата.На 200 мл слагах по 14-15 капки и това за целия ден.Но като свърших едно шишенце ги спрях.Иначе не разбрах какво е това детето ми да има колики докато много майки около мен неможеха да ги облекчат с какво ли не на всяко дете различно организъм до организъм има значение.Много си зависи от детенцето,но пробвай дано ви помогнат успех Peace.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт