Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

мечтая за собствен дом заедно с любимите ми две деца и съпруг

Освен цветята,  се чудя с какво да  уважа маминките. И двете нямат нужда от нищо, според техните думи, но тази година съм решила да им купя по нещо не бих казала много скъпо, но на прилична цена.  Свеки ми помага с прибирането на децата, а мама си е мама все пак. Вие какво ще приготвите, за да ги изненадате?   bouquet Дайте идейки, ако имате?
Благодаря предварително, защото незная кога ще мога да се включа, но ще чета...  Blush 
« Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 17:02 от Мики Маус »
Цитирай

Може да им купиш блуза, парфюм или някакво бижу.Ти ги познаваш добре и може да избереш нещо, което да им хареса.Аз не харесвам подаръци, тип сервиз за кафе, ваза или нещо подобно, особено за 8-ми март, но пък от друга страна ще им остане за спомен. Може и албум с няколко снимки на децата.
Цитирай

Аз ще им подаря и по една картичка със снимка на детето. Поръчах си ги от детската градина. Мисля, че ще се зарадват.
Цитирай

София

И аз приготвих по една рамка със снимка на детето и с едно надписче по случай 8-ми март. Коя баба не би се зарадвала да си гледа непрекъснато прекрасното внуче и да се фука на съседките  Very Happy
Цитирай

Столицата-Разсадника

В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Love
Цитирай

на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green
Цитирай

И двете ги уважавам много и много ми помагат, но така се случва, че подаръците ще са дребни - на свеки блуза, на майка ми - любимият й парфюм. И цветя, разбира се.
Цитирай

Нещо което ще  достави удоволствие на майка ми и ще й отпусне тялото и душата й.Ще я пратя на масаж-цяло тяло.
Цитирай

аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
Цитирай

на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green
е какво е то??
Цитирай

Стара Загора

Тъкмо мислех да пускам такава тема, но видях че има  Smile

И аз съм в голямо чудене и незнам какво да им взема. Картички със снимка на детето им направих вече на Photoshop-a, но това май е малко. Освен това имаме и една леля и една прабаба.....

Записвам се да следя, че иначе голямо мислене  newsm78
Цитирай

Пловдив

Свекърва ми беше на гости преди два дни и си хареса дневен и нощен крем на Орифлейм. На майка - честно казано, не знам  newsm78. Скоро й купувах козметика, сигурно този път ще е цвете в саксия или блуза. Чудя се още...
Цитирай

и аз Peace
Цитирай

В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Love
и нашият Peace
Цитирай

БУРГАС

И аз това смятах да им взема. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора