Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в Tara

търсих, търсих подходящ подфорум, но не открих...не че клюкарника е много подходящ, но ми трябва бърз отговор.
каква е цената за откриване на ЕООД, може ли това да стане без адвокат?
благодаря!
Цитирай

София

Ами аз си открих ООД края на миналата година декември, ЕООд и ООД са почти еднакви, струваше ми около 650лв, ама без адвокат няма да стане ходене е по мъките а и като знам каква бюрокрация царува при нас направо не ми се мисли ако трябва аз да го правя вместо адвоката, успех те желая newsm10
Цитирай

No Line On The Horizon

И аз знам, че излиза около 600 лв.
Цитирай

София

Верно е това, че е направено така, че  без адвокат да е ходене по мъките, но не е невъзможно. Аз се заинатих и въпреки спънките и директните нападки в съда си регистрирах фирмата. Излезе ми разбира се по-евтинко, не си спомням точната сума обаче.
Цитирай

София

Аз преди две години регистрирах фирмата ни. Хич не беше трудно. Сега незнам колко струва, но можеш и сама да се оправиш.  Peace
Цитирай

София

Писах на ЛС.
Цитирай

Днес ми регистрираха ООД срещу 400лв.
Цитирай

Пловдив

Здрасти!

Счетоводител съм и досега съм регистрирала сама 6-7 фирми. Последното решение ми излезе миналата седмица. За ООД/ЕООД таксите са около 320 лв. в това число и таксата за регистрация в Агенцията по вписванията /Булстат/; Казвам около, защото има разни нот. заверки по 3 лв. и т.н, които ги слагам оринтировъчно.
Цитирай

No Line On The Horizon

И на мен това ми предстои тези дни. Кажете, струва ли си да се захвана сама  newsm78 Всъщност и баща ми иска да си регистрира ЕООД, така че ходенето ще е за две фирми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.