нескуик

  • 3 141
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте искам да ви попитам дали мога да давам на малкия мляко с разтворено Нескуик вътре.Незнам никъде не пише на каква възраст може да се дава.Той хапва нишесте какао та затова се чудех дали мога да му дам и от Нескуика.

# 1
  • Мнения: 6 164
Е като е ял какао какво пречи?
По-добре мляко с какао от шоколад.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 345
Аз давам на моя,но го заливам с горещо мляко и докато се охлади се размекват иначе трудно се дъвчат и бързо се уморява а и не го иска като са твърдички

# 3
  • Мнения: 27 524
За какво се пита, че гледам едни отговарят за напитката, друг за флейкс-а  Laughing

Аз съм за максималното избягване на всякакви какаови и шоколадови продукти. Има толкова много и разнообразни неща на пазара, защо трябва да се бърза с шоколадовите?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
аз също говорех за корнфлейкса но дребния де го яде като твърд а само като омекне и заприлича на каша. Блонди а на милупа също има каша шоколад или нещо подобно беше и нея съ давала, а тя е предназначена за деща. Просто любопитсво ако знаеш нещо по конкретно за какаото от което да произтича мнението ти. А иначе мисля,че точно какаото възбуждаше нервната с-ма малко или много

# 5
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че се пита за мляко с какао. Thinking
Все пак казва "разтворено" нескуик вътре, а корнфлейкса не се разтваря... newsm78

eva23, точно защото превъзбужда е добре да се избягва, мисля че това е довода на Блонди.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз не давам какаови и шоколадови продукти. Даже не разбирам защо се произвеждат детски продукти с тях  newsm78

# 7
  • Мнения: 6 164
Аз не давам какаови и шоколадови продукти. Даже не разбирам защо се произвеждат детски продукти с тях  newsm78

Ми откъде да печелят, ако не от най-голяма мания на децата. Tired
Нали си гледала "Daddy day care", "Татковата градина" с Еди Мърфи, комедия Laughing.

# 8
  • Мнения: 4 621
Аз давам в умерени количества и мляко с какао и  шоколадовия корнфлейкс.

# 9
  • Мнения: 217
Да,става въпрос за разтворимото нескуик,а не за зърнените.Благодаря много за съветите Heart Eyes,аз също не съм привърженик на шоколада и какаото ,но виждам,че някои дават точно Нескуик та затова исках да питам Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 6 164
Ами то си е какао, пък не знам колко толкова витамини и минерали съдържа и колко високи, здрави и умни порастват децата от него, както казват в рекламата. Mr. Green

Щом не си привърженик, не давай, само защото другите дават. Wink

Общи условия

Активация на акаунт