Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте майчета Simple Smile
Имам молба- ако някоя от вас умее да подстригва дечица , от София е и има желание- може ли да дойде (идва) с мен на всеки три месеца в дом за дечица , лишени от родителски грижи , за да подстригва децата? Много са сладки, чистички и послушни, свикнали са да седят мирно повреме на "процедурата", но сестрата, колкото и да се старае не постига много задоволителни резултати- не и е това работата на жената  Wink Децата са около 30, на възраст от 3 до 7 год.
БЛАГОДАРЯ! Ще чакам да пишете тук или на ЛС!
Може да пишете и тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165884.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • София
Много е хубава идеята и съжалявам че немога да помогна,дано някоя отзивчива мама се отзове

# 2
  • София и там където не се пуши
Сещам се дали не може да говорите примерно с директорката на фризьорския техникум да праща някои и други знаещи вече ученици. Просто идея.

# 3
  • София
Вече си имаме една желаща мама. БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet Heart Eyes!
(Разбира се, тъй като децата са много- офертата е в сила Simple Smile )
БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 4
Само да подсетя, че дете на 3 годинки вероятно много шава докато го постригват.
Идеята за техникума е много добра, но пак съществува въпроса "безопасност", което ще затрудни много учениците.

# 5
  • София
Само да подсетя, че дете на 3 годинки вероятно много шава докато го постригват.
Идеята за техникума е много добра, но пак съществува въпроса "безопасност", което ще затрудни много учениците.

Ами да ти кажа, те са доста...как да ти го обясня..принудително послушни... Sad
Дисциплината им няма нищо общо с тази на нашите малки глезльовци....
Животът в институцията ги е направил по-мъдри за възрастта им..Мисля, че няма да има проблем.

# 6
Eми, поздравления за чудесната идея.
По обективни причини не мога да се включа, но и аз да предложа варианта за "шефство" с някой специализиран техникум. В Стара Загора точно така са решили въпроса - учениците от Техникума по намсикво си ходят до един от нашите домове. Това го знам от асистентката на фризьорката, която посещавам. Тя разказваше, че и за тях самите това било много приятно (и полезно) преживяване. Това - в случай, че не се намерят достатъчно мами.

Успех   bouquet (страхотна си)
П.С. - аз помислих, че Ивчо не дава да го водиш на фризьор и търсиш помощ от някоя по-оправна съфорумка  Laughing

# 7
Щом децата са "дресирани", наистина няма да е сложно.
Ще ме прощавате за моя мързел, но дай дата, час и място на мероприятието.

За учениците от техникума наистина ще е полезно, а децата - подстригвани от бъдещи професионалисти. Тъй като се налага фризьорска интервенция веднъж месечно за момчетата, наистина еднапродължителна връзка на дома с техникума ще е ползотворна и за двете страни, кото не отменя сегашната инициатива.

# 8
  • София
Еми, аз мога. Но само с машинка. Опитът ми е две годишен. Но ще намеря и още една мама. Брой ме за две. Peace

# 9
  • София
 Подстригвам си децата и бих помогнала за дома, стига да съм свободна. Ще пиша ЛС.

# 10
  • София

П.С. - аз помислих, че Ивчо не дава да го водиш на фризьор и търсиш помощ от някоя по-оправна съфорумка  Laughing

Ивчо е луд фен на каките фризьорки и по 20-30 минути не помръдва Simple Smile Simple Smile Пустата телешка суета Joy
Сори за офф-а. Момичета- БЛАГОДАРЯ!!!!
Координирам се с директорката и ще пиша Simple Smile
ОБИЧАМ ВИ!

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
Чудесна е идеята за учениците в техникума, хем така децата ще виждат нови лица - каки и батковци.   bouquet
П.П. Съжалявам, че в подстригването никак ме няма. След няколко наистина трагично завършили опити (до гола глава стигат "клиентите") си забраних да се правя на фризьор.  Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт