Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Скоро Калина навършва 8 мес., та се чудя да продължавам ли с Аптамил 2 /въпреки че пише, че е до 8 мес./ или да мина на 3?...  newsm78 Имам някакви спомени, че е добре да се остане още известно време на 2, но къде съм го чула/чела - незнам...  Embarassed
Цитирай

Белгия/София

Остани на двойката още  Peace
Цитирай

София

Остани на двойката още  Peace
Колко време?
Цитирай

София

След осмия месец минахме на 3-ка. Някъде на осем и половина беше.  Въпрос на личен избор.
Цитирай

Белгия/София

Аз лично допреди около месец оставих Криско на двойката.
Сега давам тройка, но не я иска, пийва малко и сигурно пак ще сменя, като изпие запасите  Very Happy
Педиатрите тук препоръчват да се остане на двойката, докато пие адаптирано. Може и 3 и повече годинки. Така и ще направя. Тройките са с някакви сгъстители и са лепкави и странни. Криско не ги иска, вкусът им е различен, консистенцията също. Давам каквото съм накупила и се връщаме на двойката.  Smile
Цитирай

Аз лично допреди около месец оставих Криско на двойката.
Сега давам тройка, но не я иска, пийва малко и сигурно пак ще сменя, като изпие запасите  Very Happy
Педиатрите тук препоръчват да се остане на двойката, докато пие адаптирано. Може и 3 и повече годинки. Така и ще направя. Тройките са с някакви сгъстители и са лепкави и странни. Криско не ги иска, вкусът им е различен, консистенцията също. Давам каквото съм накупила и се връщаме на двойката.  Smile
Блонди, аз това не съм го знаела и още като стана на 8.5 месеца му смених с 3-ка. Сега се притесних, че съм го направила. Синът ми си го пие и му харесва.
Цитирай

София

След 8 месец минахме на Аптамил  3 Peace
Цитирай

Nujdite ot kalorii i jeljazo narastvat, te sa si go precenili Aptamilcite.

Нуждите от калории и желязо нарастват, те са го преценили Аптамилците.

Моля, пишете на кирилица.
« Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 14:12 от Vivi »
Цитирай

до 9 месеца и половина давах Аптамил 2,засищаше се Хриси,но ти си прецени сама.
Цитирай

София

Аз купих 3-ката преди няколко дни, т.е. бебка вече е на 8 месеца и половина. Май не усети промяната в млякото, пие си го без проблем. Аз разчитам на това, че производителите са съобразили състава на млякото с нуждите на детето в съответните месеци. Иначе защо ще произвеждат различни номера?
Цитирай

Аз наскоро прочетох на кутията на 3-ката, че пише "ЧАСТИЧНО АДАПТИРАНО". Какво ли ще рече това? Имам някои предположения, но ако има някой наясно, ще съм благодарна, ако сподели.
Цитирай

Според превода на оригиналния немски текст на опаковката 3-ката се дава от осми месец, а не след осми месец. Така че ние току що навършихме 7 мес. и вече започнах с тройката. На нас ни харесва май повече от двойката. Сега като чета тази тема обаче се зачудих дали не съм избързала.
Цитирай

София

До скоро бяхме на 2-ка..така аз си бях преценила..иначе Марти май не намира разлика между тях..и двете си ги пие с кеф Very Happy
Цитирай

Германия

Аптамил 3 може да се дава след навършен 8-и месец... но не бързай веднага да го сменяш. Ако като количество и стига 2-ката и не е огладнява скоро след това, значи още не е необходимо да се смени. Детето само ще ти даде знак кога има нужда от смяната. Така ни посъветваха от самата фирма производител по телефона в Германия. Ние започнахме с 3-ката около 10-ия месец, едва тогава 2-ката вече не и стигаше и 3-ката я засищаше много добре.  Very Happy
Цитирай

София, Гео Милев

Минахме на тройката някъде около осмия месец, след като ги навърши и свърши двойката взех 3-ка. Вики не намери разлика, но той много обича мляко, така че сигурно всякакъв вид би пил. Но аз все пак си мисля, че щом на надписа на кутията (не на българския) пише, че след 8 месеца трябва да се мина на 3-ка, значи има някакво значение според нуждите на детето.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора