В коя класа се слагате?И защо?

  • 2 276
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Уф и аз така..Най-мразя да преяждам с черен хайвер..
И някви брички да имат предимство..Ми гадно е..

# 31
  • Мнения: 3 447
Ми аз в хладилника имам бурканче червен хайвер и пол'вин бурканче с мас... къде отивам  newsm78

# 32
  • Sf
  • Мнения: 808
ох...

според Е. Дайнов живи да ни оплачеш вкъщи...
според Марлон добре сме - средна работа Simple Smile
според шефа ми - можем повече Simple Smile ама дали ще ти дадем повече  Mr. Green
според счетоводителката ни - коя кредитна карта кога й излизаше вноската  newsm78
според мен - на края на месеца му се вижда краят Simple Smile

# 33
  • Мнения: 920
Ми аз в хладилника имам бурканче червен хайвер и пол'вин бурканче с мас... къде отивам  newsm78

Зависи кое ще изразходиш първо. Филийки с мас - аууу. С хайвер - Оууу.

# 34
  • Мнения: 6 167
не зная какво да отговоря, никога не се чуствам достатъчно богата Laughing
на моменти и  Мазератито ми да ме кара да се чуствам мизерно.

# 35
  • Мнения: 1 629
Не ми пука за класата. Мога да се возя и правостояща, мога и с богатито. Класна съм, изкласила и от класа, не е важно от коя.

# 36
  • Мнения: 3 447
Ми аз в хладилника имам бурканче червен хайвер и пол'вин бурканче с мас... къде отивам  newsm78

Зависи кое ще изразходиш първо. Филийки с мас - аууу. С хайвер - Оууу.
Ми от маста мажа, тя затова е наполовина. Хайверът си го пазя за черни дни  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 677
А на какво ви прилича графиката,получила се от гласуването,точно в този момент,а?
И не е ли това отговорът на всичко по темата,а?

# 38
  • Мнения: 1 629
Свобода за средната класа! тва беше, не да им тикат на хората декларации за 10 бона доход. Самоопределение, сопранов, благодарим за свободата на словото.

# 39
  • Мнения: 6 167
tonski, има едно понятие ' социална желателност'
в анкетите и тн. тремелска ще обясни по-добре, но до колкото знам, това е, като лъжеш, щото знаеш, че ще си интересен ( на себе си) и че това се очаква от хората ( в случая в темата).
поради социалната желателност , употребата на марихуана в страната ни е силно преувеличена ( от анкетираните тинейджъри)
това мога да кажа по въпроЗа за графиката.

# 40
  • Мнения: 677
Лени..И теб ли подлъгвам със сериозност,която ми е неприсъща?
Не виждаш ли фалическа символика горе?

# 41
  • Мнения: 6 167
Лени..И теб ли подлъгвам със сериозност,която ми е неприсъща?
Не виждаш ли фалическа символика горе?

да ти кажа точно това видях, ама си рекох.. темата е сериозна))) време е да обясня социалната желателност Mr. Green

# 42
  • Мнения: 332
Точно когато се почувстваме богати с мъжлето и идва 15-то число и хайде при забеднелите  finger, а като знам, че сме се подредили така за 20 години smile3514

# 43
  • Мнения: 2 792
 Не съм достигнала до зрелостта, в която класово да се самоопределя (точка по въпроса и за двете теми).

# 44
  • Мнения: 239
Имам много пари и всички са съгласни с мен и се смеят на всяка моя смешка. Много хора са ми първи приятели и често получавам комплименти.

Общи условия

Активация на акаунт