Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

рядко вкъщи

Пак да попитам-от кога мога да започна да давам на бебка Девин-розов етикет? newsm78 А, и още, тя само за пиене ли става или и за приготвяне на каши, например? newsm78
Цитирай

Някъде там...

Можеш да й даваш. Става и за ядене и за пиене, и за приготвяне на каши.
Цитирай

София

Давай. По-малък беше от вас.
Цитирай

всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин

аз също искам да попитам нещо, извинете , че използвам темата: Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?
Цитирай

днес тук, утре там...

От 6 месец започнах да давам Девин.

Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?
Аз лично давах първо преварена вода  Peace
Цитирай

Можеш да даваш,да Peace
Цитирай

Девин изворна с розов етикет я загрявам до завиране в ел. кана, достатъчно е.  Peace
Цитирай

София

аз също искам да попитам нещо, извинете , че използвам темата: Задължително ли е водата, която се дава на бебчо отначало да е преварена или направо може да почне да се дава от тази Девин с розовия етикет?

Въпросът дали да се преварява или не е много дискутиран. Виж тази тема има и допълнителни линкове в нея. Peace
Цитирай

Да.
Можеш да я даваш. Peace
Цитирай

София

За всичко става. Но, моят съвет е да я редуваш с преварена вода. Все пак, това е минерална вода, макар и годна за кърмачета.
Цитирай

София

Аз започнах да и давам някъде на вашата възраст. Не съм я преварявала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.