Арсеналът на жените

  • 1 779
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Аз имам чар. Засега без засечки.

# 16
  • Мнения: 5 647
Усмивката ми е най-силното оръжие. И при мен няма засечки.  Laughing

# 17
  • Мнения: 410
Моят арсенал си го нося със себе си всеки ден-моята собствена уста Mr. Green
Отворя ли я,и всичко пада....или пък се вдига,засиви.... Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 239
Мъжете са по-умни. Защо? Ами защото имат повече пари ако се сещате. Тоест по-умни са. Добавете към това, че са и по-силни и става 5:0 още на полувремето.

На мъжете ако не им беше вродено да искат секс според мен въобще нямаше да обръщат никакво внимание на жените освен за разплод ако се сещате.

# 19
  • Мнения: 2 792
На мъжете ако не им беше вродено да искат секс според мен въобще нямаше да обръщат никакво внимание на жените освен за разплод ако се сещате.
Каква ирония на жените ако не им беше вродено да искат мъж за разплод, въобще нямаше да обръщат внимание на мъжете, елементарни сме и двата пола, но се опитваме да се култивираме с думи и факти (което честно казано е доста досадно)...

# 20
  • Мнения: 239
На мъжете ако не им беше вродено да искат секс според мен въобще нямаше да обръщат никакво внимание на жените освен за разплод ако се сещате.
Каква ирония на жените ако не им беше вродено да искат мъж за разплод, въобще нямаше да обръщат внимание на мъжете, елементарни сме и двата пола, но се опитваме да се култивираме с думи и факти (което честно казано е доста досадно)...

Точно така, баце. Мъжете със или без нагон обаче си държим контрола защото сме по-напред в еволюцията. Виж, че на вас още даже не ви растат пениси за кво въобще си говорим, бе....а?

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 900
joro01 паднаха ми очилата, брато!!!

Кат ти пораснат цици ми се обади  Mr. Green

А между пенис и цици
предпочитам си гръдната обиколка!!!

# 23
ААА ей тази темичка ме кефи..... ще се включа и аз...Незнам какъв ни е арсенала, ама факт е че Всички войни са ставали заради жени... newsm78 като се замисля ...то война ще предизвикаш, че един мъж ли да ти се опре #2gunfire

# 24
  • Мнения: 389
Пепита, с изказването си, че всички войни са заради жени предизвика снизходителната ми усмивка. Вярваш ли си?

Обобщения от рода "Пък вие, жените ... " рядко са верни и никога - универсални.

Има само едно средство за манипулация и то се нарича "интелект". Не е прерогатив само на единия пол. Ако питащия господин смята цици в тесен сутиен и два реда сълзи за средство за манипулация, проблема е негов  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Арсеналът на жените?! Имаше тука една тема - култова и казваха ... за ПШ.
Ох, и аз какви почнах да ги редя....  ooooh!

# 26
  • Мнения: 7 723
.... Ако питащия господин смята цици в тесен сутиен и два реда сълзи за средство за манипулация, проблема е негов  Mr. Green

Да, така е  bowuu
Ето по- сигурни средства за манипулация-   ЦЪК, ЦЪК  Laughing
А ето и още по- сигурни- ЦЪК  и ЦЪК Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
А мъжете какво имат почти нищо Simple Smile...за борба .. 

Тя, природата си знае работата... Mr. Green
Така и така се предавате лесно, за какво да се хаби да ви създава оръжия... hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 38 476
На война като на война. Най обичам след като сме се скарали да вляза в банята, да си тегля един душ за релакс и след това да се размотавам със и без хавлия и да се цупя.

# 29
Пепита, с изказването си, че всички войни са заради жени предизвика снизходителната ми усмивка. Вярваш ли си?

Обобщения от рода "Пък вие, жените ... " рядко са верни и никога - универсални.

Има само едно средство за манипулация и то се нарича "интелект". Не е прерогатив само на единия пол. Ако питащия господин смята цици в тесен сутиен и два реда сълзи за средство за манипулация, проблема е негов  Mr. Green

Вярвам в себеси и знам че ако една Жена иска нещо тя знае как да го постигне, поне при мен е така. А за интелекта съм съгласна. Относно войните - то си е приказка от едно време, все ще има нещо вярно.. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт