"Един срещу всички"- играта

  • 3 786
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Сега ще гледам за какво иде реч-нали толкова много я рекламираха WinkВсеки, който желае да обсъжда новата игра по Нова е добре дошъл в темата Hug

# 1
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
За сега нищо не мога да кажа,защото още ми е непонятно.Но ми се струва,че този където играе много се е притеснил!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 074
Обсъждам, хихи,
Ама дай да погледаме!

# 3
  • Мнения: 141
Поредната тъпотия на Кънчев!

# 4
  • Мнения: 7 474
Още не мога да се ориентирам, изпуснах началото Wink

# 5
  • Мнения: 1 432
Поредната тъпотия на Кънчев!

Това не го е измислил Кън4ев  Joy............
Наистина е глупаво, с това овикване уууу, много по6ло  Stop

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
Още не мога да се ориентирам, изпуснах началото Wink
Нищо не си изпуснала.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 495
Разбрах само, че ако 50 човека не отговорят правилно на въпроса, оня си тръгва с 100 бона Wink

# 8
  • Мнения: 7 474
Това освиркване е много тъпо Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 7 723
От бързане да напиша тема се обърках нещо Thinking
Нещо нищо не мога да вдяна още  Thinking

# 10
  • Мнения: 2 229
Е да им имам въпроса, грубияни!! #Cussing out

# 11
  • Мнения: 994
не я е измислил Кънчев играта. тук в Щатитие има 1 vs 100, но не знам дали оригиналът е техен. наградата е 1 000 000.

# 12
  • Мнения: 5 577
На мен ми харесва, гледаме го.

# 13
  • Мнения: 173
Това Уууууу,ааааа,от страна на мафията не ми харесва нещо.
Много шумно.....за сега не ме кефи Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 722
И аз гледам. За сега ми харесва повече от Music Idol. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 781
А какво става със "стани богат"?

# 16
  • Мнения: 7 723
А какво става със "стани богат"?

Спряха го  Wink

# 17
  • Мнения: 2 013
Забравих да гледам. Някой може ли вкратце да ми каже регламента на тази игра?

# 18
  • Мнения: 10 758
За сега нищо не мога да кажа,защото още ми е непонятно.Но ми се струва,че този където играе много се е притеснил!
Е как няма да е притеснен, като освен, че е първия участник, е чакал цял ден, за да почнат снимките.

# 19
  • Мнения: 5 577
Забравих да гледам. Някой може ли вкратце да ми каже регламента на тази игра?

Задават се въпроси, както в Стани Богат. Отговаря мафията, за 8 сек. След това участникът (но без да показват резултата на мафията разбира се). Ако е верен на участника отговора, той печели пари, в зависимост колко от мафията не са отговорили.
И така сумата става все по-голяма.

Схвана ли нещо от моите обяснения.  Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 1 155
Много шумно и просташко за слушане. А въпросите - доста вестникарски  Stop Идеята им за шоу-стадион и игра в едно не ми допада. Naughty Не ми се струва толкова интелектуална на нивото на Стани богат (или Минута е много), примерно. Явно гонят друга аудитория.

# 21
  • Мнения: 1 418
Това е продукция на Ендемол.
В Щатите се играе 1 срещу100 и там наградата е 1млн.долара.
Тук е малко по-различно.
По-малка мафия-по-малко пари.
А Галита,ти като си толкова ИНТЕЛЕКТУАЛНА на колко вестникарски въпроса отговори?

# 22
  • Мнения: 5 577
 Blush аз знаех само първия и за Бритни. На стани богат бях много по-добра.

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 834
този Орлин да не е онзи Орлин от темата попитай нещо лично  другарче Joy

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не ми допадна формата на играта;
иначе въпросите бяха смешни;
а тоз Орлин наистина знае, гледала съм го в "Минута е много"
но все пак е притеснително.

# 25
  • Мнения: 5 577
този Орлин да не е онзи Орлин от темата попитай нещо лично  другарче Joy

 #Crazy  Heart Eyes

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 834
този Орлин да не е онзи Орлин от темата попитай нещо лично  другарче Joy

 #Crazy  Heart Eyes
шегичка де Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 026
Поредната тъпня на Ники Кънчев....сякаш няма други хора с качества за водещи... 

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
А Галита,ти като си толкова ИНТЕЛЕКТУАЛНА на колко вестникарски въпроса отговори?
не съм казала, че съм интелектуална, просто коментирах играта. Иначе ми се щеше да е по-такава, а не да слушам маймунски викове от рода 'у-у-у' и 'ма-фи-я'.
Доста ме напушваше на смях от време на време докато си ровех из нета и хвърляйки някое око.
А, участника е умен, гледала съм го понякога в Минута е много.
СИА са купили правата за играта за БГ от Ендемол, нали така newsm78

# 29
  • Мнения: 1 418
Те са купили правата и на записът беше и един от шефовете на Ендемол.
Играта е съвсем различна от "Стани богат".
Освен това на мафията това и е целта-да изнерви играча,за да сбърка,тогава те си делят неговите пари.

# 30
  • София
  • Мнения: 15 458
Много грубиянска игра! На мен ми е доста просташка, съжалявам. Очаквах след толкова тропане и викане да се срути подиума на  "Мафията".

# 31
  • Мнения: 2 013
Забравих да гледам. Някой може ли вкратце да ми каже регламента на тази игра?

Задават се въпроси, както в Стани Богат. Отговаря мафията, за 8 сек. След това участникът (но без да показват резултата на мафията разбира се). Ако е верен на участника отговора, той печели пари, в зависимост колко от мафията не са отговорили.
И така сумата става все по-голяма.

Схвана ли нещо от моите обяснения.  Blush

Мерси. Схванах май.

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
ТЦ!
Не ми хареса, а Ники Кънчев така ми опротивял от брадърите, че физиономията му само допринесе за по-скорошното ми посягане към дистанционното. newsm11

# 33
  • Мнения: 5 299
Не ми хареса играта. Не знам защо, но още по предварителните реклами, не изгарях от нетърпение да видя за какво точно става въпрос.
Предпочитам "Стани богат" Wink

# 34
  • Мнения: 170
На мен ми хареса играта.Мюзик Айдъл нещо ме разочарова-поредното пънене на Слави да изкара нещо интересно.

# 35
  • Мнения: 5 577
Не ми хареса играта. Не знам защо, но още по предварителните реклами, не изгарях от нетърпение да видя за какво точно става въпрос.
Предпочитам "Стани богат" Wink

 Laughing на крива ръкета и космоса и е крив.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз се абстрахирам от водещия и тогава ми харесва.Все пак мога да науча нещо за обща култура от предаването.Все още давам шанс  иТяхна Комиците въпреки ,че ме дразнят.

# 37
  • Мнения: 1 364
Вчера неможах да я гледам. Всяка вечер ли я дават?

# 38
  • Мнения: 22
Всеки вторник,сряда и четвъртък.

# 39
  • Мнения: 3 423
на мен ми беше интересно, защото учасника имаше някакво чуство за хумор Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 550
на мен ми беше интересно, защото учасника имаше някакво чуство за хумор Simple Smile

Кой?

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Такива мудни игри ме изнервят.Определено не ми хареса.А като чух и как викаха,съвсем я отписах.

# 42
  • Мнения: 437
Абе не беше крайно лошо.. само дето това освиркване, скандиране "мафия" и тропане не ми допада. Ясно че, че идеята е мафията да обърква и разконцентрира участника, но пък точно този подход към целта не е най успешния според мен.
Другото, което ми стана странно... на какъв принцип подбират "мафиотите" ... защото доста отпаднаха на леснички въпроси...
Абе.. има накъде да се подобри, но иначе е някакво разнообразие в ефира Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 358
Под мнението на Shusha мога само да се подпиша  Mr. Green

Мудничко вървеше, дано се подобрят нещата в ход. Иначе е разнообразие и определено ще го гледам... известно време  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 46
 Става за гледане, като изключим Ники Кънчев разбира се  Whistling Нищо, че въпросите бяха малко  Shocked абе, не много интересни, поне участника пускаше по някоя друга злостна реплика към мафията.

# 45
  • Мнения: 14
Адски тъпо!!!
Много ми прилича на Стани богат, но с малко по-изменено студио.И въпросите са почти същите, с тази разлика, че има само три възможни отговора.

# 46
  • Мнения: 1 101
Не ми хареса изобщо, едва изтраях до 3-ия въпрос  Sick

# 47
  • Мнения: 1 202
И за мен е много тъпа тази игра .   Twisted Evil Стани богат ми беше по-интересна . Confused

# 48
  • Мнения: 250
Ееехххх тоз' Ники Кънчев, направо се изтърка.Колкото и да е подходящ за подобни мероприятия, зрителят има нужда  разнообразни лица да гледа.Той в Нова тв, Славчо в БТВ, ами защо не почнат да водят и новините и останалите предавания тия двамата.  То хубаво разнообразни игри, ами да дадът и разнообразни водещи.Голяма скука за мен лично. Колкото до играта, за сега ми се вижда интересна,както всяко ново нещо.Simple Smile

# 49
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ми хареса изобщо, едва изтраях до 3-ия въпрос  Sick


Абе и мене нещо не можа да ме грабне,но ще видим за напред newsm78,малко е мудничка и наистина не  е много по-различна от Стани богат,та за това може би Thinking

# 50
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
абе на тая игра май нещо и куца ама още не мога да разбера какво точно
иначе не е лоша но определено е по тъпа от стани богат

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
не я гледах. имам чувството, че като си отворя хладилника, ще изскочи Н. Кънчев Tired

# 52
  • Мнения: 801
мъжо направи констатация, че въпросите или поне повечето от тях са такива, които са излизали в медиите у нас през последните няколко месеца........

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много е глупава тая игра. Наистина изобщо не ми харесва. Стани Богат е къде-къде по хубаво... Много е тъпо, наистина. А иначе, дето имаше един лаф преди години, и Слави оня ден го напомни, Ники Кънчев наистина стана... Още малко и от мивката ще потече. Брадъри, мафии... Блях.

# 54
  • Мнения: 803
На мен ми харесва повече от "Стани богат". По-динамично е. Пък и малко разнообразие не е навредило на никой. Sunglasses

# 55
  • Мнения: 183
На мен ми харесва повече от "Стани богат". По-динамично е. Пък и малко разнообразие не е навредило на никой. Sunglasses
и аз съм на същото мнение:)а и ако учасника е като тези до сега ще е забавно защото ако е притеснителен мафииката ще го 'смаже'

# 56
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не е лоша играта. Хареса ми като вариация на "Стани богат",  все пак може да се научи нещо ново.
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

Кембъла  Twisted Evil Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 1 273
Не е лоша играта. Хареса ми като вариация на "Стани богат",  все пак може да се научи нещо ново.
А според вас кой би бил подходящ водещ за тази игра?

Ами като нищо можеха да направят конкурс за водещ. Сигурна съм, че има много желаещи на които да им се отдава. Или някой актьор (примерно Владо Карамазов Heart Eyes или Асен Блатечки--evanescent нищо лично Wink)

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 17:16 от apv

# 59
  • Мнения: 275
не я гледах. имам чувството, че като си отворя хладилника, ще изскочи Н. Кънчев Tired

страхотно, весело изказване.Подписвам се с 2 ръце.Нещо и на мен Кънчев започна да ми идва в повече. Сега като цъфне и във вип брадър и  ................бля, бля

Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 20:00 от haley

# 60
  • Мнения: 230
Стани богат е много по-интересно. Можеш да проследиш разсъжденията на участниците, да сравниш със своите. (Разбира се, не когато играе Лиляна от ББ3)

Това безкултурие на подвикванията определено ме отблъсква . Явно, идеята е да бъде предизвикван и разконцентриран опонента, но по нашите земи това се прави много пошло.

Точно това си мислех напоследък, като гледах и протестите на горкичките ни пенсионери. Колкото и да ги съжалявам, тези животински подвиквания УУУУУУУУУУУ, ме "изстрелват в космоса" с грозотата си. .. а наскоро гледах мълчалив протест някъде из западна Европа и си мислех- човек пак може да протестира, пак да има искания, но културно, красиво дори...

# 61
  • Мнения: 47 973
играта е тъпа,стани богат беше от малкото игри,които гледах Wink
тая едва ли ще я гледам Close

# 62
  • Мнения: 5 577
Някой гледа ли? Кой е отговора бре?

# 63
  • Мнения: 5 577
 Sad само аз май съм фенка

# 64
  • Мнения: 948
Вергилия, не си сама.И аз съм фенка, ама не видях края на играта. Twisted EvilПриспивах детето. Wink

# 65
  • Мнения: 7 186
Нещо не ме грабна тая игра, Стани богат повече ми харесва, да видим по- нататък..Thinking

# 66
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
На мен играта ми хареса. Peace
Особенно тази вечер,беше доста интересно....

# 67
  • Мнения: 11 607
Средна хубост за мен е играта! Но при този Илиян Илиев Ники Кънчев не успя много да си разиграе коня - да иронизира, да майтапи... Всичко зависи от участниците и мафията за шоуто! Дано има повече приятни физиономии и повече зевзеци за да е весело!

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
За пръв път го гледах тази вечер и то заради Илиян. Много ме е яд, че загуби.   Sad
Не беше лошо, хареса ми. Ще видим по-нататък как ще върви.

# 69
  • Мнения: 948
Но при този Илиян Илиев Ники Кънчев не успя много да си разиграе коня - да иронизира, да майтапи... Всичко зависи от участниците и мафията за шоуто!
Peace И на мен това ми направи впечатление. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 437
Стига бе, какви са тези негативи! Тази вечер даже ми хареса играта, гледах с удоволствие! Играча беше класен, хареса ми и мислене и стратегия.. само дето накрая го излъгаха нещо... Някой изобщо помни ли верния отговор???? Какво беше името на уж най-успешната авторка на любовни романи на 20ти век? Казвам ви, нещо излъгаха накрая, човека беше на крачка да спечели... не им се давах толкова пари едва на третото предаване... защо толкова протакаха преди да кажат отговора? То верно, че мистерия, напрежение и т.н, ама... нещо ме съмнява! Кажете де, някой може ли изобщо да назове името на уж много успешната авторка? Щото аз за пръв път я чувам.... Виж, Даниел Стийл и Сандра Браун... всеки е чувал! Което не е мерило, разбира се, но все пак не ми пречи да се съмнявам! КАзвайтееееее?

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Май Барбара Картланд беше.  newsm78 Аз поне това запомних.
Чувала съм я, ама и аз не мислех, че ще е тя.

# 72
  • Мнения: 1 418
Барбара Картланд.Ако не ме лъже паметта беше баба на Лейди Даяна.
Освен това никой не протака,защото самото предаване се снима за повече от два часа.
И не е до даване на пари,защото така или иначе все някой ги прибира.
Ей,тва българина с това недоверие...

# 73
  • Мнения: 437
Тути, в този случай се прибраха 10 хил. лева Simple Smile Иначе можеше да са сто... Все тая. Аз съм си скептична по природа, няма нищо общо с националните черти Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 468
Гледах го 15 мин., но не ми хареса. Тези крясъци "мафия, мафия"... ми звучаха много глуповато. И въобще, целия шум, който вдигаха лелите и старчетата от "мафиотския кръг" Tired, ми глупееха.

# 75
  • Мнения: 4 513
Пуф, този Илиан как изгоря, горкия! До последно мислех, че е успял. Коя, по дяволите, е тая Барбара н'ам коя си? newsm78

# 76
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Харесва ми....

# 77
  • Мнения: 258
Кажете де, някой може ли изобщо да назове името на уж много успешната авторка? Щото аз за пръв път я чувам....

Барбара Картланд.

# 78
  • Мнения: 11 607
Барбара Картланд.Ако не ме лъже паметта беше баба на Лейди Даяна.

Не те лъже паметта...... Да се похваля - знаех верния отговор!

# 79
  • Мнения: 678
Барбара Картланд.Ако не ме лъже паметта беше баба на Лейди Даяна.

Не те лъже паметта...... Да се похваля - знаех верния отговор!
и аз и аз
Ама нещо не ми харесва играта newsm78

# 80
  • Мнения: 3 740
И аз знаех отговора, макар че не съм чела нищо от Барбара Картланд. И ме е яд, е участникът не улучи.

# 81
  • Мнения: 1 418
ПОнякога трябва малко късмет.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Барбара Картланд.Ако не ме лъже паметта беше баба на Лейди Даяна.

Не те лъже паметта...... Да се похваля - знаех верния отговор!

Аз съм чела, че е нещо като доведена баба. Дъщерята на Барбара Картланд се омъжва за бащата на Лейди Даяна.

# 83
  • Мнения: 1 343
Играта ми харесва - водещият - НЕ.
Виковете мога да понеса ... Въпросите са по сложни.
Според мен е и до играча . Първото предаване някак самия играч беше дръпнат не ми хареса. После момата ме подразни със самочуствие което не успя да покрие. И последната игра я гледах с удоволствие и той предизвикваше мафията даже се сещам реплика от сорта: Е айде сега Аз ви давам възможност да изкарате пари вие Ууууу какво е това нещо !
Готина е ще гледам. Водещия почна да се амортизира. Ники Кънчев си е перфектен за Брадърите но заедно с Евелина Павлова сякаш повече ми допадаше. И в Стани богат беше добре , но сега за това динамично предаване нещо май по младежко трябва да вкарат незнам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт