Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 фев. 2007, 21:08 ч.

Кога за последен път мъжът ви беше на боулинг

• 532
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
Жена изпраща мъжа си да й купи цигари. Той се облича, излиза, но на улицата среща една много пищна блондинка, която му предлага секс. Той се съгласил. Отишли в нейната квартира, правили каквото правили.. Той става, къпе се и я пита:

- Извинявай, имаш ли талк?
- Талк? Да, имам..
- Много те моля, поръси ми ръцете.

Тя го направила.

Мъжът си тръгнал и по път към тях много дълго мислил какво да каже на съпругата си. Качва се у тях, отваря вратата. Жена му го посреща:

- Къде беше? Отиде за едни цигари, а си идваш след 3 часа.
- Жена, виж, така се получи, че срещнах една знойна блондинка и 3 часа правихме най-дивия секс..
- Я дай да ти видя ръцете... Ти си голям лъжец.. Пак си играл боулинг с приятелите си

По принцип зная , че тук никои на никого не изневерява ама пусто любопитство. Вие ходите ли на боулинг

# 1
Ходили сме заедно.

# 2
  • под голямата лоза
Богат запас от вицове имаш, браво  Wink

# 3
  • Банкя
 Laughing  Laughing  Laughing Ние и двамата го играем професионално.....но истинския боулинг  Wink

# 4
И двамата не сме стъпвали на боулинг Mr. Green

# 5
Никога Laughing

# 6
  • София
Богат запас от вицове имаш, браво  Wink
А бе боулинга е виц. Ама кокошата история си е баш реална. Grinning

# 7
  • Варна
Аз имам една позната, която точно така го действаше мъжа си...къде беше? -При Сергей... Кога ще се прибереш? - Когато ме върне  Сергей.... /Сергей им беше съсед- офисът му беше в техния вход.../ колкото пъти го срещнехе този Сергей и тя започваше- "Ама- страшен мъж, ама толкова  го харесвам, ама аз май съм влюбена в него... и т.н. И мъжът и беше убеден,че тя си прави майтап, а то си беше самата истина. Ама и тя- страшна артистка беше...не всеки  може да го изиграе така.

# 8
  • Варна
Laughing  Laughing  Laughing Ние и двамата го играем професионално.....но истинския боулинг  Wink

А лъжливия кой е? И ние играем - непрофесионално де....  Grinning

# 9
не играем.

# 10
На боулинг бяхме заедно за последно малко преди да забременея...
Ама иначе талк по  ръцете си ръсим взаимно доста често напоследък Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт