Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На село

Освен химическо чистене има ли друг начин? Якето е червено, зацапано по краищата (по ръбовете на ръкавите), хастара също е мръсен.
Има ли нещо вярно в това, че от химическото чистене кожата се "свивала", а цвета се развалял?

Освен това е "закачено" - скъсано е около 1 см, има ли начин да се залепи с нещо?

Моля, помогнете със съвет! 
Цитирай

в Бургас

Щом е замърсен и хастара най-добре - химическо с багрене, но преди това го занеси на поправка/на кожар, кожухар-лепят го с лепила и го "причукват", става едва забележимо/. А ако е малко замърсено-почисти кожата с тампони напоени с прясно мляко и после подсуши. Където са по-упорити замърсяванията - с тоалетно мляко.
Цитирай

ВАРНА

Да ,и аз това ще ти кажа-хим.чистене,а за кожата-тоал.мляко и памук.И също така ,поддръжка чрез мазане с течен парафин/от аптеката/в/у памуче.С този памучен тампон с теч.парафин намазвам цялата кожена част на дрехата.Аз имам дълга кожена пелерина-манто.На 2-3 месеца повтарям процедурата.Предпазва кожата от влага и дава блясък.
Цитирай

Sofia

Моето кожено яке е с обърната кожа - не е гладка ами е като кадифе. Доста се изглади на места от носенето и сега се чудя какво да го правя  newsm78 иначе е здраво, но това лъснатото не знам дали може да се оправи... питах на едно място, но ми казах, че такъв тип на химическо не приемали ...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.