,,АПРИЛските бременелки щастливи и засмени, връзват матренички бели и червени,,

  • 10 959
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Мама Е стискам палци всичко да е наред и вярвам, че ще бъде   bouquet
Чакаме с нетърпение радостните новини  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 375
Мама Е, една голяма  Hug от мен. Всичко ще е наред, ще видиш. И пиши при първа възможност.

Момичета, с влизането в 9-ти ще стават все повече тия новини. А аз си го броя, че още е далеч събитието, ама то май не било точно така. Сега вече ми се разтрепериха ританките. Ама от хубаво, де.   Kissing Heart

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Успехи на Mama E,
Духом сме теб!!!Стискам палци и желая от все сърце да си добре,както и  малката:)
За секса-пробвахме се,но мен много ме боли.......и няма да се правят повече експерименти:)
Успешен ден на всички  Ви  bouquet

# 18
  • Мнения: 13
Mama E стискаме ти палци с теб сме и аз страшно се развълнувах но вярвам че всичко ще мине добре. Hug

# 19
  • Мнения: 187
Mama E, развълнува ме страхотно!
Стискам ти палци. Сигурно няма да заспя тази нощ докато не разбера, че сте добре.
Спомних си преди 8 месеца как ми се обади зет ми и чух развълнувания му глас " We have a son". Знам, че се грижат добре за родилките там.
Прегръщам те и мислено съм с теб!  bouquet

# 20
  • Мнения: 161
Mama E Всички сме с теб! Hug Hug Hug Всичко ще е наред и съвсем скоро бебо ще е при теб и семейството ти! Стискаме палци и ще чакаме новини!!! smile3525
Ivalex, справила си се страхотно с оформлението! Благодарности!
 Flowers Bouquet
Слънчев ден,момичета! sun

# 21
Мама Е, бъди силна и всичко ще е наред!  Hug

# 22
  • Мнения: 135
Мама Е стискам палци всичко да е наред
Чакаме с нетърпение радостните новини 

Вчера бях на лекар, бебка е добре за 20 дни е качила 500гр., а майка и нищо:). Водите са ми добре, а плацентата е 2 степен на зрялост.

На 19.03 ще му пуска някакви изследвания, но не уточни точно какви.
И аз мисля да раждам в МД, но още нямам никаква информация.Ако някой ходи нека пита как да се запази ВИП стая, аз ще ходя чак началото на Април.

Лек ден   bouquet

# 23
  • Мнения: 483
Момичета, целувки на всички! И много  Hug за добрите пожелания!
Аз ще се опитам да заспя, ако мога ще ви пиша пак преди раждането ако не ще се включа направо с новини.
ЛЕКА НОщ И СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ!

Леки последни седмици пожелавамна всички мами!

# 24
  • Мнения: 50
Мама Е честито, щом докторите са преценили  значи е нормално и стискаме палци всичко да протече по най-благо приятния начин за теб и бебето.  Praynig

Може ли да попитам как се установяват намалели околоплодни води, при преглед ясно но вие чувствахте ли нещо, преди прегледа, има ли някакви симптоми?

Аз от вчера много болезнено усещам движенията на бебо или поне някои от тях. Имам предвид че имам чувството че се опитва да се протегне вътре в мен и там където ми изскочи нещо като буца ме боли. Нормално ли е може би е от малкото място в корема ми, но не знам дали да се притесня и да ходя на лекар че по принцип съм чак на 8ми Март???

Моля някой да сподели ако има такива усещания за да се успокоя малко.

Поздрави.  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 091
Честита нова темичка!

Мама Е - стискам палци! пожелавам ти успех и кураж!!!

# 26
  • Мнения: 11 003
Може ли да попитам как се установяват намалели околоплодни води, при преглед ясно но вие чувствахте ли нещо, преди прегледа, има ли някакви симптоми?

Вчера бях на преглед и лекарката видя на видеозона, че водите ми са в нормално количество. Но ако не се чувстваш добре и има съмнения за намалели води, може би тогава се прилагат и други методи, ако има такива.

За килограмите - според видеозона дребосъчката е качила 700 грама, а според кантара в кабинета аз не съм наддала. Не че има нещо лошо, но нали точно сега се наддава повече? Предпочитам да вярвам, че кантарчето греши.

# 27
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте мами  bouquet  bouquet

Много се радвам за теб Мама Е   bouquet HugНадявам се всичко да мине добре и ти и бебчето скоро да сте си у дома Hug  bouquetЩе стискам палци и ще се моля мнооого  bouquet Hug Praynig PraynigУСПЕХ

Ivalex темичката си я направила супер  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 56
мама е,и аз ти пожелавам и вярвам -Всичко да мине леко и успешно!Бебчо да е добре и бързо да се приберете здрави и щастливи заедно у дома!!В USA,медицината е на високо ниво,сигурна съм че ще се погрижат за вас!УСПЕХ!!
Като прочетох новината,подкрепата от момичетата и вс.хубави пожелания,така се развълнувах,просълзих се Embarassed....
Ще чакаме новини и снимки!!
 
поздравления за IVALEX,супер пролетно настроение лъха от темичката!

# 29
  • Мнения: 354
Мама Е Hug , каква изненада, дано всичко мине по вода и да се радваме на първото беборанче в отбора! Ще стискаме палци! УСПЕХ!
pepa_k Мисля, че на всички бебенца им отеснява и затова ги усещаме много повече и дори болезнено.Sissi Док ми го каза това , че в последния месец кръвта спира да се разрежда и хемоглобина спира да пада, но ние още сме в 8.За секса мисля, че може да предизвика раждане чак като си му е почти дошъл момента, ако док не е казал не, то няма проблем мисля, но по добре с презерватив, че вече трябва да сме на 0 с инфекциите.обменна картаи на мен не ми я дадоха с болничния, док каза следващия път, ама тогава ще си настоя да ми я даде, че да си ми е по-споко.MariahАз питах във форума на Тина Киркова за теста за алергии и ми казаха 15 лв., хайде като се върнеш ще кажеш какво е станало!Гигилче Чела съм, че признак, че скоро ще се ражда е -"теглото спада" даже!

Общи условия

Активация на акаунт