След конкурсите- а сега накъде?

  • 8 358
  • 253
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 863
Добро утро на всички:)
Пускам нова тема, понеже се разпънах да чета и да се опитвам  да пиша на няколко различни места.
Позволявам си да копирам мнението на мики, понеже  тя изнесе на гърба си цялата организация и понеже не мога да го кажа по-хубаво от нея.

"Така! Явно ще се наложи да ви смъмря строго! Стегнете се, мили мои дами, дъвчете се все едно наградата е 100 000 лв. Няколко молби за сваляне на работи получих на лични, обаче заявявам НИЩО НЯМА ДА СВАЛЯ! Знаете паролата, като искате - сваляйте! Нещата загрубяха, а уж беше да се забавляваме и да станем по-добри. С доста от вас се познаваме от общуването си във фотошопските теми и чак не мога да повярвам какви неща се случват. Не мога да си намеря място от яд. Превърнахме тази хубава идея в президентски избори. Даже емотикончета няма да търся да си разкрасявам мнението. Чета критиките и тъй като знам авторите, мисля че на доста ще им бъдат от полза, защото има доста новобранци, така да се каже. И не мисля, че ще се обидят. Което е хубавото всъщност, нали това беше идеята на Jaly като предложи да правим конкурси. Да се забавляваме, а и да станем поне малко по-добри. Повтарям се, съжалявам.
Престанете с тези черни и гневни мисли. Който иска да лобира си е за негова сметка, явно не се чувства достатъчно сигурен. Но какво ще му помогне това-според мен нищо. Дори и да излезе напред, това няма да го направи по-добър, по-знаещ и по-можещ нали? А за следващия конкурс-ЖУРИ! Пък после вървете го подкупвайте и него.
Няма да редактирам постинга си, дори и да има правописни грешки.
Заровете томахавките, усмихнете се и кажете къде ще пием по една бира, някои ще се включим виртуално! "
 


Колкото до свалената творба- виждам, че липсва творба номер 4 от колажите, в същото време тя е  с най- виосок процент гласували, та се чудя от какво точно авторът й се чувства ощетен? нямам търпение микки да обяви имената, най-малкото понеже един куп хора изобщо не можах да ги разпозная.

Не съм очаквала, че ще стигне до такива батъли, когато подхвърлих идеята си в началото, просто исках да тръгнем в някаква посока и подължавам да смятам, че въпреки крамолите  конкурsите си бяха добра идея.
Както казват хората - нещата трябва докрай да се разбъркат, за да се оправят.
Отивам да пия кафе и ще се радвам да видя някой в темата после  bouquet
Да казваме каквото имаме да казваме тука и да продължаваме напред.

# 1
  • Мнения: 1 258
Както казах,суета е всичко.
Един надпис в началото на конкурса:"Участието в конкурса за лица без чувство за хумор е забранено",може и да оправи работата.
Голям смях.

# 2
  • Мнения: 2 863
мда, хубаво предложение Laughing
виждам, че е видяна 15 пъти темата, но няма много желаещи д а се обсъдят нещата..... май по-лесно е всички да са засегнати....

# 3
  • Мнения: 1 084
Simple Smile) Все пак искрено се надявам да  има още конкурси Simple Smile) Когато казахме, че всичко е забавление, не очкавах да стане такъв цирк Simple Smile)))

# 4
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Не съм очаквала, че ще стигне до такива батъли, когато подхвърлих идеята си в началото, просто исках да тръгнем в някаква посока и подължавам да смятам, че въпреки крамолите  конкурsите си бяха добра идея.
Както казват хората - нещата трябва докрай да се разбъркат, за да се оправят.


А аз смятам, че все още са и ако има нов такъв отново ще участвам, заради самото състезание!!!!

# 5
  • Мнения: 1 630
Оф не знам дали изобщо има смисъл да се продължава с тези конкурси, ако ще стават такива драми  newsm78

Това, което определено бих искала да знам,
 при следващи конкурси е имаме ли право да изказваме друго мнение освен
"чудесно е"

Може би след "Участието в конкурса за лица без чувство за хумор е забранено"
за сложим и "Публикувайки своя работа, приемате факта, че другите могат да изказват мнението си"

# 6
  • Мнения: 2 863
ами нали бяхме наясно, че ще има проблеми и недомислени неща...
не знам на мен този протест  ми е неясен, още повече е на най-харесваната творба от колажите...а и с тия общи обвинения за лобиране- аз вече написах нямам си грам лоби, сега дали да не взема и аз да се разсърдя, че така метнати, обвиненията са към всички с добър процент всъщност или греша????

# 7
  • Мнения: 2 863
рали, балагодаря-  разсмя ме,  ами затова темата с рамките върви чудесно, понеже и отзивите са основно "чудесно".... а това най -го  не харесвам и на фото форумите- само възклицателни и  иди разбери какво не ти е наред... ми да започнем с тия две условия като начало Laughing

# 8
  • Мнения: 1 258
Е сега ще внеса нов смут,ама айде да си говориме честно.
На мен изчезналата рамка наiстина най-малко ми харесваше от всички.Sorry.

# 9
  • Мнения: 3 810
Хм, интересното е че това което мен ме дразни в конкурса все още си стои... newsm78
май е станало- гузен негонен бяга...
Кажете сега кога започваме да обсъждаме, защото искам да прочета критики по моите работи. Знам че ще има такива защото са първите в живота ми. Но това е смисъла за мен.

# 10
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Боже, кви работи ставали, нали уж за забавление било сичко, от мойте отчетни ме молиха да им кажа коя е мойта да гласуват, ама аз не няма да е честно спрямо другите, за ко изпадате в такава дребнавост  Tired

Всеки има право да си изказва мнението, добо или лошо, не може всичко да хареса на всички

# 11
  • Мнения: 6 472
Jaly , сори ама аз изглежда не се справям с работата и надничането във форума и по тази причина не схващам за какво точно е тази тема Embarassed Очакванията са да дадем конструктивни предложения относно това, какви мислим да са правилата в следващия конкуср и какво искаме да се промени или очакваш да си кажем на кой какво му тежи на душата в този.
Ако е второто някак ми се струва безмислено, след всичко изписано.
Ако е за пъвото имам някои идеи Mr. Green

За изчезналите рамки момичето си го каза ясно и точно. Вчера цял ден си приказвахме с нея и по телефона и на ЛС, но не успях да я убедя да ги остави. В интерес на истината снощи бях на косъм да изтрия и моите неща, но ме разубедиха Grinning

mimi_kir , вчера имаше мнение, че критиките били като на инквизиция и след това никой нямало да иска да публикува. По тази причина си редактирах постинга, а лично за мен тези неща са най- полезни.


Аааааааааааааааааааааааа 5 пъти се опитвам да го публикувам това съобщение и някой се включва преди мен Joy

# 12
  • Мнения: 1 630
а това най -го  не харесвам и на фото форумите- само възклицателни и  иди разбери какво не ти е наред... ми да започнем с тия две условия като начало Laughing

Да, в българския е така и за мен е много жалко,
защото там има хора, които правят страхотни неща и определено би ми било интересно да чуя мнението им

# 13
  • Мнения: 2 863
Трислон, да взема да ги ковна тия условия още в тая тема, че който е обидчив хич да не влиза Joy
Сега да се връщаме в 5 клас и да си припоняме, че " на вкус и цвет товарищи нет"  не занм как се пишеше:))

Лулуто,  исках да се съберат всички мнения на едно място и всички обсъждания по повод конкурсите, като явно ги смятаме за приключени, за да не пишем на 3 места, както беше. Продължавам да не разбирам от какво момичето е толкова засегнато, колаж а й  е на първо място?Не разбирам и ти защо си искала да си махнеш нещата?
Да, смятам, че  е хубаво да си казваме каквото има, за да не си очерняме темата като искам да правим следващ конкурс

Ето,аз пък не разбирам възторга по 12, ама не  казвам не е хубаво, хубаво си е, аз не го разбирам, не ми казва много за пролетта,  Четох вчера, моите неща, почти никой от редовно пишещите не ги е харесал, явно съм  натрупала  проценти от случайно минаващите или от момичетата, които не са писали по разборите.   Според мен една творба трябва наистина да е иззключителна, за да се радва на тотално одобрение....

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 10:37 от Jaly

# 14
  • Мнения: 3 810
mimi_kir , вчера имаше мнение, че критиките били като на инквизиция и след това никой нямало да иска да публикува. По тази причина си редактирах постинга, а лично за мен тези неща са най- полезни.

Ааааааааааааа, ама аз през цялото време твърдя че искам да коментираме и че много искам да разбера критиките ви!

Не съм била аз! Аз съм от тези дето критикуват.

Общи условия

Активация на акаунт