Хлебарки

  • 8 228
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Помощ хора как да се избавя от тази гадове.
Каква ли отрова не слагах , райд къщички купувах, и пак гадините пълзят. Навсякъде са.
Просто изпадам в стерс вече от тези гадини.
Моля ви помагайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ooooh!

# 1
  • Мнения: 79
Препоръчвам ти отрова Globol - продава се в тубички, като мехлемче и се маже около и в шкафове, по ъгли... Аз есента си го купих от МЕТРО, 4-5лв беше - предполагам, че го има и на други места. Много съм доволна - ликвидирах ги от веднъж!

Успех в борбата  #2gunfire

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Аз съм пръскала и мазала с какви ли не препарати - и нищо не помага. Изтребването на хлебарките зависи от това къде живееш. Ако се напръска целия блок ( и особено мазетата) и то не само 1 път  - защото като пръскаш гинат големите, а яйцата се излюпват след около 20 дни - затова след около 20-30 дни трябва пак да се напръска. Но СЪС СИГУРНОСТ мога да ти кажа, че ако процедурата с пръскането не се направи в целия блок - няма начин за справяне с гадовете. При нас за съжаление такова нещоне може да се получи ( живея в Студентски град).  А иначе има разни фирми, които пръскат, аз лично имам повече доверие на ХЕИ.

Успех.   bouquet Дано успееш да убедиш и съседите че трябва да се напръска навсякъде. Ще ви излезе по около 15-20 лв. - не е кой знае колко.

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Забравих да ти кажа, че една приятелка пръска с РЕГЕНТ - препарат против колорадски бръмбари. Но честно казано аз не смея да пръскам с такива отрови при малки деца. Иначе препарата се оказа много ефикасен - вече близо 6 месеца не е виждала нито една хлебарка ( а и тя също живее в Студентски град, където всички знаят, че хлабарките са повече от хората).

# 4
  • Мнения: 8 999
В стария апартамент /старо строителство от 40 та год./ имаше такова многообразие от видове и такава гъста популация из цялата сграда, че бях сигурна, че нищо няма да ни оправи. Пробвахме какво ли не, но спасението дойте от български препарат - АНТИБЛАТ, листчета, намазани с нещо, които се разпръскват из цялото жилище. Резултатът дойде седмица по-късно, но беше ПОРАЗИТЕЛЕН.  Гадовете просто изчезнаха. Редовно подменях листчетата и проблемът беше решен, поне за нашия етаж. НЕ ГИ ВИДЯХ НИКОГА ПОВЕЧЕ.  Сега съм в "ново строителство" и слава Богу, нямаме, но ако се ръзвъдят без колебание се втурвам по аптеките да си търся спасителния АНТИБЛАТ!

# 5
  • Мнения: 4 489
И аз мисля, че решението е ХЕИ да напръска целия вход, ще ви излезе по около 30 лв на семейство, може би. Аз исках в нашия вход да пръскаме срещу мравки, но на моите съседи явно те не им пречат (а казват, че ги имат!) #2gunfire Аз се отървах от мравките с някаква българска отрова, но сега не си спомням. Иди в някое магазинче за препарати или агроаптека, аз от обикновена сергия си взех, 2 лв. струваше шишенцето, разрежда се с вода и пръскаш. Пишеше, че е за всякакви насекоми. Факт - не съм виждала мравки вече около година. Обаче като се пръска, е добре после веднага да излезете навън, особено ако има дете, поне за около час-два!

# 6
  • Мнения: 3 211
Аз съм страшно доволна от един бълг.препарат КЛИНЕС, представлява едни кубчета пластм., които са пълни с картофено пюре, не е отровно и безопасно, коато има домашни любимци или деца. Е, не може да се яде, но поне не се притеснявам, ако детето го пипне. Тези кубчета се слагат по ъглите навсякъде в стаите. До 1-2 седмици изчезват и повече не се появяват поне година. Струва 2-3 лв. и стига за цял апартамент.

# 7
  • Мнения: 275
Извиках си фирма даже май се казват точно - трепач на хлебарки.
Октомври се обадих и ми дадоха час за декемри ???
Много са търсени тези хора, явно има липса на такива фирми и то ДОБРИ.
МНооооого съм доволна.....спокойно си оставям мръсните чиниики вечер Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 679
Здрасти, драсни някой ред при старите дружки, забрави ни ти...
Колкото до хлебарките - преди време ми звъннаха на вратата едни момчета, които предлагаха пръскане срещу хлебарки, мравки и т.н. Ние от първите нямаме, но вторите си бяха изкарали един коловоз от контакта над плота до мивката и бяха изключително досадни.

Бях малко предубедена, но момчетата казаха, че това, с което пръскат е абсолютно безвредно, нещо немско беше и че гарантират че срещу 15 лева няма да имам 6 месеца мравки. Взех, че се навих и мравките си свиха сърмите преди около година и половина.

Така че ако искаш ще се опитам да изровя отнякъде телефона?

# 9
  • Мнения: 445
Аз бях пуснала такава тема преди около два месеца. Имаше много полезни съвети. Аз си купих Фронтлайн, много е ефикасен. Това е препарат срещу кърлежи и е предназначен за кучета и котки. Страшен е. Направо чудо. Не умират веднага, а в продължение на няколко дни. Пръска се около гнездата им. Важно е като се напръска известно време да не се мие. Абсолютно е безопасен за деца! Моето е на три и пипа навсякуде. Никакъв проблем

# 10
  • София
  • Мнения: 384
Аз бях пуснала такава тема преди около два месеца. Имаше много полезни съвети. Аз си купих Фронтлайн, много е ефикасен. Това е препарат срещу кърлежи и е предназначен за кучета и котки. Страшен е. Направо чудо. Не умират веднага, а в продължение на няколко дни. Пръска се около гнездата им. Важно е като се напръска известно време да не се мие. Абсолютно е безопасен за деца! Моето е на три и пипа навсякуде. Никакъв проблем

Това беше моят съвет.Пак се включвам ,за да ви кажа,че за мен това е най-доброто решение.Вече половин година не съм видяла и част от хлебарка.Съседите все още се борят,хвърлят някакви бомбички,а аз вече забравих как изглеждаха хлебарките.Купете си Фронтлайн и вечно ще ме споменавате с добро:)

# 11
  • София
  • Мнения: 2 100
ами аз незнам къде са им гездата

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Препоръчвам ти отрова Globol - продава се в тубички, като мехлемче и се маже около и в шкафове, по ъгли... Аз есента си го купих от МЕТРО, 4-5лв беше - предполагам, че го има и на други места. Много съм доволна - ликвидирах ги от веднъж!

Успех в борбата  #2gunfire

 Peace

Супер е наистина, много ефикасно. Само да допълня, знам, че след като веднъж нанесеш отровата, след 2 седмици трябва да се повтори, когато е периода на излюпване на малките. Прави се за абсолютната пълна ликвидация на гадинките.  Peace

# 13
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Амбицията да ги уморим до крак дойде след като гадините ни изгориха новата(на 15дни)миялна.След всякакви опити  ,ефекта доиде с някакъв препарат от магазина за кучета.Казва се ЦИПЕРМЕТРИН.Ама се евакуирахме за 2 дни.От тогава минаха 6 месеца без натрапници!

# 14
Забравих да ти кажа, че една приятелка пръска с РЕГЕНТ - препарат против колорадски бръмбари. Но честно казано аз не смея да пръскам с такива отрови при малки деца. Иначе препарата се оказа много ефикасен - вече близо 6 месеца не е виждала нито една хлебарка ( а и тя също живее в Студентски град, където всички знаят, че хлабарките са повече от хората).

От къде може да се купи този препарат и как се ползва? Дали е вреден за домашни любимци?

Общи условия

Активация на акаунт