Намери си другарче! Новаците са с предимство.

  • 14 019
  • 494
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 992

Много ми се иска да дода на следващата форумска среща, но ма е срам...... Embarassed
мен от три години ме е срам Crazy

# 31
  • Мнения: 68
Ми аз не съм нова, преди имах друг ник, но се пререгистритах наново  Twisted Evil. С новата самоличност съм от около половин година, всеки ден чета, но рядко пиша. И никак даже не ме притеснява, че съм "новак". Не съм се чувствала изолирана, повечето стари потребителки  ме кефят и не се държат "учителски".  
Другарки и другарчета търся всякакви, никой няма да върна  Hug Какво за мен да кажа- омъжена, тамън 2 пъти, с 3 деца  (момиче на 4 год. и две момчета на 8 месеца) и куче. Обичам да общувам с хора, които не се вземат прекалено насериозно и умеят да гледат винаги откъм хубавата страна на нещата. Мразя грубяните и тези, които не приемат мнение, различно от своето. Кой ще ме вземе?  bowuu  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 423
От какво ви е срам, бре?
Сгазили сте лука ли нейде?

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
и аз не съм от най-новите, ама от висене в Кокошарника, не мога да натрупам актив.
искам да питам има ли някой друг нещастник като мен, пропуснал концерта на DM в София на 21 юни? да знам, че не съм сама...

# 34
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И какво се оказа- че новаци много, но все четящи, непишещи (не че и аз не съм от тях... Mr. Green)
Драскам се в търсенето

# 35
  • София
  • Мнения: 4 866
А какво ще си правим после другарчетата?  newsm78 Ще ги защитаваме от злите стари кучета ли?  Laughing

не бе, събираме ги накуп, че да са по-лесни за дъФкане Mr. Green

# 36
  • Мнения: 7 723
Между другото- да си призная-
и аз съм съвсем отскоро, но много пиша  Wink
Честно казано- не разбрах кога и как натрупах актив,
като само тук вися  Thinking

 Embarassed А мене иска ли ме някой за другарче  Praynig   Thinking

# 37
  • Мнения: 1 488
здравейте и от мен! аз съм регистрирана от юли 2006, но тъй като не пиша много ще си остана завинаги новак. но за сметка на това ви чета редовно. предимно готварския, дом и семейство, клюкарника. с някои теми наистина се забавлявам, а и съм поопознала вече старите кучета. аз съм на 30, омъжена съм за чужденец и живея в чужбина, нямам дете но много бих искала да имам скоро! в момента не работя, тъй 4е имам пове4е време за форума! поздрави на вси4ки новаци и стари ку4ета!  smile3525

# 38
  • Мнения: 8 999
Здравейте! Аз съм Mozila. Живея край морето. Омъжена с едно дете. Безработна но много обичам книгите , хубавата музика.Обичам също така да се ровя в нета. Самотна без приятелки.

Как не те е срам да нямаш приятелки. А пък живееш до морето! Веднага да се поправиш и да кажеш на кое море точно и до коя му част.

По темата - много ми харесва форума - имам ли питанка, веднага бръквам за идеи тук. Аз съм много приказлива, добре че не сме на живо, та затова нямам проблеми с общуването. Страшно ми харесва постепенно да си намирам мястото, да печеля уважение и доверие. Като се случи някой ветеран да ме цитира, направо се разтапям. Отглеждам два звяра - женски на 7 г. и мъжки на 6 г. Има ли тук някоя по-старичка мама, че да не се чувствам самотна?

# 39
  • Мнения: 1 080
 sohappy
E-О-О-О .
Ми аз сега нова ли съм или не съм ?

Като се има предвид , че една потребителка ме заплаши индиректно - ще пием кръв .
И няколко други си изляха злобката е така без причина за спорта .
Значи освен ,че съм нова съм и неприятна .
Което не ме грее особено обаче . Mr. Green

# 40
  • Мнения: 287
Ююююю-хууууууу!!!
Ето ме и мен!!! Аз се ровя тук от две седмици, все още съм си на диета но вече не гълтам...благодарение на вас, услужливите ветерани Grinning
На 26г. съм, омъжена с малка бебка на почти 4 месеца. Отлично образована и моралистично възпитана но с дивашки характер, който мъжа ми-врачанин- опущи на воля!
Та сега съм тук и даже забелязах, че редовно пишещите в дом и семейство много рядко пишат в клюкарника и обратното Twisted Evil
Освен това ставам за конспирации, мога да пописвам даже мръсни стихчета чат-пат, разбирам от кино и мода най-вече и обичам животните.
 Това е...

# 41
  • Мнения: 1 798
Ми аз не съм нова, преди имах друг ник, но се пререгистритах наново  Twisted Evil. С новата самоличност съм от около половин година, всеки ден чета, но рядко пиша. И никак даже не ме притеснява, че съм "новак". Не съм се чувствала изолирана, повечето стари потребителки  ме кефят и не се държат "учителски".  
Другарки и другарчета търся всякакви, никой няма да върна  Hug Какво за мен да кажа- омъжена, тамън 2 пъти, с 3 деца  (момиче на 4 год. и две момчета на 8 месеца) и куче. Обичам да общувам с хора, които не се вземат прекалено насериозно и умеят да гледат винаги откъм хубавата страна на нещата. Мразя грубяните и тези, които не приемат мнение, различно от своето. Кой ще ме вземе?  bowuu  Laughing

Аз те вземам Hugсъщо съм от старите но с нова самоличност.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Има ли тук някоя по-старичка мама, че да не се чувствам самотна?


Не си самотна. Бая сме опитните.

# 43
  • Мнения: 8 999
 Embarassed А мене иска ли ме някой за другарче  Praynig   Thinking
[/quote]

Хайде, добре! Взех те - ама няма да ми се дърпаш!

# 44
  • Мнения: 7 723
 
Embarassed А мене иска ли ме някой за другарче  Praynig   Thinking

Хайде, добре! Взех те - ама няма да ми се дърпаш!
[/quote]

 ooooh! Знаех си, че ще ми излезе късмета  Mr. Green
Някой друг "застаряващ да ме иска ?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт