Мека мебел от еко кожа

  • 4 936
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Привет мами,
Може ли някой да ме посъветва от къде в София мога да си купя ъглова холна гарнитура от еко кожа на изгодна цена.

# 1
  • Мнения: 479
http://www.kova-style.anjela.info/na4alo.html
това се продава магазините на Нов дом Симеонов, но незнам какво разбираш под изгодна цена - все пак и материалът е важен - особено изкуствената кожа трябва да е качествена да не се изтърква и цепи.

# 2
  • Мнения: 128
http://www.kova-style.anjela.info/na4alo.html
това се продава магазините на Нов дом Симеонов, но незнам какво разбираш под изгодна цена - все пак и материалът е важен - особено изкуствената кожа трябва да е качествена да не се изтърква и цепи.
Ти ме накара да се замисля. Аз бях решила че е много по-лесна подръжката на кожената мебел, обаче какво правим ако се сцепи или изтърка-ужас. Вчера си харесахме един ъглов диван с лежанка в АЙКО-много готин,българско производство,изглежда хубава кожа-но знае ли човек. Цената му е 1,600 лв.

# 3
  • Мнения: 479
Аз затова предпочитам да не е целият от еко-кожа /има един Балтимор в линка - направо съм влюбена в него Heart Eyes/
По-натоварените места, където се сяда и обляга са с дамаска, а другите - с кожа, а именно местата, които са по-ниски и можеш да "закачиш" с подомиячка, или обувка, а и облегалките за ръце - те се зацапват по-лесно и по-лесно се почистват, като са кожени.
А и ако може дамаските от плат да се свалят и перат-всичко е тогава-ФАНТАЗИЯ /Балтимор е така -хи-хи, ама ние още нямаме шпакловки на новата къща и Балтиморът ще ме почака малко  Laughing/

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние имаме такъв ъгъл от изкуствена или еко кожа от мебели Станков.Струваше около 1600 лв.И в други теми съм казвала,че не съм доволна.Първо-там,където се сяда кожата се разтегна и изглежда зле,запарва страшно много-постоянно седи покрит дивана с нещо и не е много естетично и не на последно място-около една година след купуването имаше адски неприятна миризма.Искахме да го претапицираме,оказа се ,че ще струва 800 лв. и се отказахме.Ако сега ще купувам диван бих купила такъв с кожена основа и подлакътници и с текстилни облегалки и седалки,които се свалят и перат.Нашият диван е тъмно кафяв и се изкушихме,защото хола е във венге.Сега определено съжалявам за еко кожата.

# 5
  • Мнения: 8 999
Ние имаме такъв ъгъл от изкуствена или еко кожа от мебели Станков.Струваше около 1600 лв.И в други теми съм казвала,че не съм доволна.Първо-там,където се сяда кожата се разтегна и изглежда зле,запарва страшно много-постоянно седи покрит дивана с нещо и не е много естетично и не на последно място-около една година след купуването имаше адски неприятна миризма.Искахме да го претапицираме,оказа се ,че ще струва 800 лв. и се отказахме.Ако сега ще купувам диван бих купила такъв с кожена основа и подлакътници и с текстилни облегалки и седалки,които се свалят и перат.Нашият диван е тъмно кафяв и се изкушихме,защото хола е във венге.Сега определено съжалявам за еко кожата.

Абсолютно подкрепям! Еко кожата е добре за офиси или обществени помещения. По-добре е с дамаска, която се сваля и пере, или тази комбинация. 

# 6
  • Мнения: 17 546
Ние си купихме хубава, удобна гарнитура, изработена в цвят по наш избор от магазин "ХОП Мебели" в Дружба-2. Доволни сме, имаме я вече една година, струваше 850 лв!

# 7
  • Мнения: 479
Кристал, дай повечко информацийка- цялата ли е от кожа, диван ли е или лежанка, разтяга ли се, или има ракла отдолу, или е на високи крачета.....или снимка!

Общи условия

Активация на акаунт