Какво хапване на работното място?

  • 2 605
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 472
Това ми е голям проблем   Rolling Eyes
Имаме стол наблизо, но там много се изкушавам и ... с една супа или салатка не мога при положение, че има страхотни готвени манджички и десерти и всички колеги набиват  ooooh!
Дори и да ходя в един момент си казвам СТИГА и минавам на солети, бисквити и някоя вафличка  Rolling Eyes
Има периоди когато решавам, че ще си правя здравословни сандвичи - ръжен хляб, с филе или  със сирене и лютеница. Но след една седмица на този режим обиколката на ханша ми се увеличава с поне 2 см  #Cussing out  Въпреки, че сутрин не закусвам, вечер ям само кисело мляко с овесени ядки. Предната седмица бях така, радвах се че се храня "здравословно" и си мислех няма начин да не съм свалила някой см. И каква беше изненадата ми вчера когато си премерих ханша  Cry
Другата седмица съм на кисело мляко, плодове и солети - трябва да вляза във форма  Tired

# 46
  • Мнения: 2 978
Кетеринг. Много е удобно- пращат ни меню по е-мейла и си избираме. В 12 ч. носят топло ядене.
Рени- кака, Hug казвай от кои, че вече ми писнаха тия дюнери. Почнах да куткудякам bowuu


  bouquet

# 47
  • Мнения: 157
най-често не обядвам, но бих искала да си създам навик да хапвам по една супичка или салатка. Но в 4 следобед съм гладна и хапвам я солети, я бисквити или нещо подобно. А вечер след работа съм озверяла и не излизам от хладилника Mr. Green Затова от скоро съм на зелева супичка и си я нося на работа. смятам да се постарая за себе си, пък дано да успея   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 48
  • Мнения: 6 167
докато работех в бг всеки ден ходихме на ресторант с колеги. някак под нивото в българия е да си носиш сандвич, падат ти акциите.
от сутрин до обяд дъвчех нещо, после обяд в ресторанта после следобяд пак ядене. все някой ти подава нещо да си вземеш Crazy
ад беше някакъв.  да не говорим как за 3 г. качих 25 килограма.
тук с мъжът ми се събираме на обяд вкъщи и хапваме.
много по-доволна съм да нося храна или да се прибирам вкъщи за обяд, отколкото да давам луди пари и да дебелея.
хем спестявам кинти, хем отслабвам, с 2 думи.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 788
докато работех в бг всеки ден ходихме на ресторант с колеги. някак под нивото в българия е да си носиш сандвич, падат ти акциите.


 Глупости!  Shocked

# 50
  • Мнения: 2 759
              Съгласна съм за нивото... И мен много ме е срам да си взема сандвич от вкъщи... И аз все си взимам подадени оттук-оттам разни неща. И тихо, кротко дебелея   Whistling...

# 51
  • Мнения: 6 167
докато работех в бг всеки ден ходихме на ресторант с колеги. някак под нивото в българия е да си носиш сандвич, падат ти акциите.


 Глупости!  Shocked

ма как глупости, ма Кисо Mr. Green
как иначе ще обясниш, хора с 300 лева заплата ( айде 400) да обядват за по 3-4 лева дневно. не броим Фафлите Laughing
аз като ходих при д-р Байкова за хранителен режим преди 100 години, тя точно това ми каза " няма да се притесняваш, коскуджамити ( така ли се пише) банкери си носят кутиите - и ти ще я носиш)" Laughing

# 52
  • Мнения: 3 356
Имаме си стол,с доста добро меню.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Направих си един сандвич за утре.  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 258
Или ям някакви дюнери или сухоежбини,или в повечето случаи си поръчвам ядене от близката пицария или от KFC.

Общи условия

Активация на акаунт