8ми март...

  • 1 946
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
...наближава, а на мен ми е интересно какво ви подаряват (децата, мъжовете, колегите), как ви се иска да прекарате тази година и какво да получите?   bouquet
Въобще уважавате ли го тоз празник?




ПП ако темата не е за тук, я преместете  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 1 809
Ами аз го уважавам ..имам рожден ден тогава GrinningПолучавам много цветя и подаръци,но най-щастлива ме правят поздравите,които не спират целия ден.Щастлива ме прави фактът,че толкова много хора се сещат за мен Simple SmileА как го прекарвам ли?!Ами през деня с колегите,а вечер с близките си хора Party

# 2
  • Мнения: 1 455
Последните две години,се прибира с букет цветя.Сега от рано съм заявила какъв подарък искам Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 120
аз не обичам изненадите.казвам си какво искам за подарък.миналата година не помня,но за тази плануваме да отидеме в чужбина на почивка
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 587
Уважавам всеки празник moresmile
Подарък не държа,  ако има не отказвам, но цветята са от задължителната програма.  Laughing Важното за мен е да си прекараме добре. Тази година ще празнуване с голяма компания в готино заведение. А как ще  atwork в петък не ми се мисли...............

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 737
Празнуваме го винаги със съпруга ми,а често пъти и с компания,подаръците обикновено са изненада от негова страна.Тази година съм решила до 12ч. да празнувам на маса в по-тесен кръг,а след това на бар в чисто женска компания.

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
В повечето пъти ми  взима в последния момент цветя,та сигурно и тази година ще е така.Но важното ,че се сеща поне,а иначе го празнуваме в къщи,ако някои приятели се обадят излизаме на заведение.

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Обикновенно маЖо,ми носи цветенца ,аз си заръчвам подарък отрано,и той го купува Mr. Green
А си празнуваме в къщи че няма кой да гледа децата. Confused
Но най много ме радва сина ми като ми каже някое стихче ,научено в детската-нали вече е на 5г Laughing

"8-ми март е ден на мама"........

# 8
  • Мнения: 1 734
обикновено някакъв вид козметика, предварително избрана от мен Laughing

# 9
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз уважавам всеки празник!  Tada  Задължително получавам цветя, а понякога и подарък - изненада! Празнуваме го с приятели на заведение. Тази година имам предложение да празнуваме по женски, но не знам да ли ще се навия....моя човек може да се разсърди!  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 19:51 от OnlyOne

# 10
  • Мнения: 382
Последните 2 години част от подаръка ми са картички собственоръчно направени от мъжо Mr. GreenКато онези от едно време-детенцето в кръгче,отсрани цветя и пише 'Честит 8 март мила мамо!"Ами много мило ми стана Heart Eyes
Празнуваме го както се случи,или по женски с приятелки или в къщи.Честно казано,не го изживявам като кой знае какъв празник Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 041
Мъжът ми ми купува цвете,а другото сама си го избирам и му съобщавам сумата.Така поне съм сигурна,че ще получа нещо,че ако чакам на него ooooh!
Най-често си избирам козметика за празниците,ама този път си харесах 1 часовник Whistling

# 12
  • Мнения: 7 474
Цветя, подаръците си ги купувам сама  Laughing

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Естествено, че го уважавам, но се чудя няма ли кой да ми подари орхидея в саксия вместо разни букети. От сина ми очаквам собственоръчно сглобена картичка и надписана с криволичещи буквички(трудни за отгатване).

# 14
  • варна
  • Мнения: 193
e, аз пък не го уважавам.
не виждам какво се празнува. не смятам, че мъжът ми трябва точно на този ден да се прибере с един букет, който не е от кой знае какви цветя. предпочитам да получа цветя без повод, защото е искал да ме зарадва и да ме направи щастлива. доставя ми много повече радост.
харесва ми, когато синът ми ми каже мило стихче. но има същият ефект и ако ми го каже всеки друг ден. пак се чувствам щастлива.
харесва ми да изляза с приятелки, но ми харесва като го правя и всеки друг ден. просто другите дни не е така претъпкано по заведенията.

Общи условия

Активация на акаунт