8ми март...

  • 1 950
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 885
...наближава, а на мен ми е интересно какво ви подаряват (децата, мъжовете, колегите), как ви се иска да прекарате тази година и какво да получите?   bouquet
Въобще уважавате ли го тоз празник?




ПП ако темата не е за тук, я преместете  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 1 809
Ами аз го уважавам ..имам рожден ден тогава GrinningПолучавам много цветя и подаръци,но най-щастлива ме правят поздравите,които не спират целия ден.Щастлива ме прави фактът,че толкова много хора се сещат за мен Simple SmileА как го прекарвам ли?!Ами през деня с колегите,а вечер с близките си хора Party

# 2
  • Мнения: 1 455
Последните две години,се прибира с букет цветя.Сега от рано съм заявила какъв подарък искам Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 120
аз не обичам изненадите.казвам си какво искам за подарък.миналата година не помня,но за тази плануваме да отидеме в чужбина на почивка
 Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 587
Уважавам всеки празник moresmile
Подарък не държа,  ако има не отказвам, но цветята са от задължителната програма.  Laughing Важното за мен е да си прекараме добре. Тази година ще празнуване с голяма компания в готино заведение. А как ще  atwork в петък не ми се мисли...............

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 737
Празнуваме го винаги със съпруга ми,а често пъти и с компания,подаръците обикновено са изненада от негова страна.Тази година съм решила до 12ч. да празнувам на маса в по-тесен кръг,а след това на бар в чисто женска компания.

# 6
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
В повечето пъти ми  взима в последния момент цветя,та сигурно и тази година ще е така.Но важното ,че се сеща поне,а иначе го празнуваме в къщи,ако някои приятели се обадят излизаме на заведение.

# 7
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Обикновенно маЖо,ми носи цветенца ,аз си заръчвам подарък отрано,и той го купува Mr. Green
А си празнуваме в къщи че няма кой да гледа децата. Confused
Но най много ме радва сина ми като ми каже някое стихче ,научено в детската-нали вече е на 5г Laughing

"8-ми март е ден на мама"........

# 8
  • Мнения: 1 734
обикновено някакъв вид козметика, предварително избрана от мен Laughing

# 9
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз уважавам всеки празник!  Tada  Задължително получавам цветя, а понякога и подарък - изненада! Празнуваме го с приятели на заведение. Тази година имам предложение да празнуваме по женски, но не знам да ли ще се навия....моя човек може да се разсърди!  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 19:51 от OnlyOne

# 10
  • Мнения: 382
Последните 2 години част от подаръка ми са картички собственоръчно направени от мъжо Mr. GreenКато онези от едно време-детенцето в кръгче,отсрани цветя и пише 'Честит 8 март мила мамо!"Ами много мило ми стана Heart Eyes
Празнуваме го както се случи,или по женски с приятелки или в къщи.Честно казано,не го изживявам като кой знае какъв празник Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 041
Мъжът ми ми купува цвете,а другото сама си го избирам и му съобщавам сумата.Така поне съм сигурна,че ще получа нещо,че ако чакам на него ooooh!
Най-често си избирам козметика за празниците,ама този път си харесах 1 часовник Whistling

# 12
  • Мнения: 7 474
Цветя, подаръците си ги купувам сама  Laughing

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Естествено, че го уважавам, но се чудя няма ли кой да ми подари орхидея в саксия вместо разни букети. От сина ми очаквам собственоръчно сглобена картичка и надписана с криволичещи буквички(трудни за отгатване).

# 14
  • варна
  • Мнения: 193
e, аз пък не го уважавам.
не виждам какво се празнува. не смятам, че мъжът ми трябва точно на този ден да се прибере с един букет, който не е от кой знае какви цветя. предпочитам да получа цветя без повод, защото е искал да ме зарадва и да ме направи щастлива. доставя ми много повече радост.
харесва ми, когато синът ми ми каже мило стихче. но има същият ефект и ако ми го каже всеки друг ден. пак се чувствам щастлива.
харесва ми да изляза с приятелки, но ми харесва като го правя и всеки друг ден. просто другите дни не е така претъпкано по заведенията.

# 15
  • Мнения: 2 159
ами до сега не го уважавах кой знае колко, но тази година съм за първи път мама и го чакам с нетърпение Laughing

# 16
  • Мнения: 2 035
Ами уважавам го да.... и за мен от тази година ще е най-истинския  Heart Eyes...
Обикновено казват ама защо трябва да има специален ден за да се чувстваш истинска жена!
Ами пък моя отговор е - Защо пък да няма  Crossing Arms Малко или много през останалите дни си домакиня, майка, любовница за мъжа си. Сори де, ама повечето мъже не са достатъчно романтични, за да се сещат през останалите дни да ти подарят една теменужка или кокиче дори, а така като е празник се постарават  Joy
Поне при моя мъж има голям ефект  Laughing Така че на 8-ми винаги ми е поднасял огромен букет с красиви цветя плюс някое бижу или парфюм Heart Eyes поне тогава ми е романтичен миличкия  Joy

# 17
  • Мнения: 3 647
нещо от рода на "мойте любими цветя"

# 18
  • Мнения: 1 540
Аз вече предпразнично получих преносима памет Wink Може да ви звучи странен подарък за 8 март, но аз исках да имам такава джиджавка  Blush

# 19
  • Мнения: 4 148
Ами всяка година е различен подаръка,но винаги има цветя.Когато дойде 8ми март ще споделя. Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Уважавам го, щом ще се получават подаръци... Mr. Green
За този 8-ми март вече си получих подаръка предсрочно - харесах си един парфюм... Grinning

# 21
  • Мнения: 1 906


 
И аз уважавам всеки празник!  Tada  Задължително получавам цветя, а понякога и подарък - изненада!

 Peace

На мен миналата година ми подари много красив букет от рози в леглото.  Heart Eyes
За тази година още не сме мислили.  newsm78

# 22
  • Мнения: 814
 И мен съпругът ми-вече 30-та година,  не ме пропуска за всеки празник на жената, дори  от времето преди брака ни.
 Но   най - хубавият, безценният подарък, който получих на 8-ми март е дъщеря ми! Нейният рожден ден доминира в деня на майката.
 За това и досега се смея, че половинката се е отчел за цял живот и може да почива на старите лаври! Joy

# 23
  • Мнения: 231
Уважавам този празник,винаги ще го уважавам.Когато дъщеря ми беше в децката градина ми беше особено приятно-концерт с песни и танци на малки ангелчета.Сега също има изненади нашият татко е много потаен и неподкупен що става въпрос за изненади всяка година има такава държи ни под напрежение-все пак сме жени (любопитни сме).Аз обожавам неговите изненади винаги са приятни.
Празнуваме различно в тесен кръг,приятели,на заведение както дойде важното е да е весело.
ЖЕЛАЯ ВИ ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА  bouquet


# 24
  • Мнения: 4 148
arita това за дъщеричката ти е много хубаво!  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 245
еех хубав празник много си го обичкам .
Аз съм се нацелила в един парфюм Grinning, дано ме огрее Sad
иначе май сама ще си го купувам
А иначе мъж ми винаги е с   bouquet в багажника на колата Laughing

# 26
  • Мнения: 527
И аз съм от тези, които уважават всякакви празници, още един повод да се повеселим. Тази година още не сме решили как ще го отпразнуваме, но вече си получих подаръка. Днес първомартенски го заведох на шопинг моят мъж и получих костюм и риза за 8 март. Малко нагло от моя страна, обаче все ми се иска и на самия ден да ме изненада с нещо, пък било и с букет само  Blush

# 27
  • Мнения: 3 050
Последните 2 години част от подаръка ми са картички собственоръчно направени от мъжо Mr. GreenКато онези от едно време-детенцето в кръгче,отсрани цветя и пише 'Честит 8 март мила мамо!"Ами много мило ми стана Heart Eyes
...
и аз искам Laughing
много яко!
при мен-или подарък или цвете-или и двете -винги различно, иначе си харесвам празника и си го празнуваме винаги заедно. Като държа да купя цвете на мама и на неговата майка Flutter Peace

# 28
  • Мнения: 1 027
И аз уважавам всеки празник. Очаквам да ме изненада мъжа ми  Whistling
Предварително ви пожелавам приятно изкарване  Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Уважавам всички празници Party Мъжът ми не си пада по избирането на подаръци и от Нова година ме изнудва да кажа какво искам за 8-ми март Whistling Реших да е рокля; ще я избираме заедно Laughing За цветя се сеща, но така и не запомни, че не обичам карамфили Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 2 383
И аз уважавам всички празници. Щом ще се празнува, а ще има и подаръци.  Laughing  Laughing  Laughing
Получавам различни неща. Обикновено сама си ги избирам, че приятелят ми хич го няма по тази част. Миналата година с 300 зора го накарах да ми купи цветя. Срам го е да ги носи по улиците...  Tired Т.г. ще ми подари едни козметични процедури и козметика. Пак аз съм си ги избрала.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт