Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Насред мъглата...

Мили мами, миля споделете, дали според вас е безвредно прдължителното пиене на Магнерич?
Цитирай

София

Абсолютно е безвредно. Аз го пих доста време докато бях бременна и се чувствах добре Peace
Цитирай

Насред мъглата...

много благодаря!  Hug
Цитирай

Пих го цялата бременост. Нямах контракции. Чуствах се добре.

Не се безпокой Peace
Цитирай

Безвредно е, не се притеснявай! Peace
Цитирай

London,UK

Aз също го пих почти цяла бременност.Имах контракции и се налагаше.Лежах доста често в болница  и ми пускаха cormagnesin в системата.А вкъши бях постояннон на магнерич или магнерот.Мисля,че няма проблеми!
Цитирай
не се притеснявай, аз от доста време пия магнерот, който има същите функции.Дори си мисля че ако го спра ще ми е мн напрегнато. леко бременеене. Flutter
Цитирай

Gabrovo

Не се притеснявай! Peace
На мен също ми казаха да го пия!
Цитирай
Не се тревожи - не е вредно. Аз пия магнерот (което е същото като магнерич) от началото на седмия месец до сега (началото на деветия). Пия го по схема, първо почнах с по шест таблетки на ден, сега пия по една. Пия го заради изгладена шийка на матката и контракции. Повечето бременни пият магнерот или магнерич, чувала съм, че някои от тях почват да го приемат от първите месеци на бременността и го пият почти до термин. Така че не се тревожи излишно.
Цитирай

varna

Не се тревожи - не е вредно. Аз пия магнерот (което е същото като магнерич) от началото на седмия месец до сега (началото на деветия). Пия го по схема, първо почнах с по шест таблетки на ден, сега пия по една. Пия го заради изгладена шийка на матката и контракции. Повечето бременни пият магнерот или магнерич, чувала съм, че някои от тях почват да го приемат от първите месеци на бременността и го пият почти до термин. Така че не се тревожи излишно.
мила ами ако ти е изгладена шийката на матката мисля че следва раждане-такаче очаквай скоро време включване,магнерича не помага май за това.
Цитирай

Бургас

мила ами ако ти е изгладена шийката на матката мисля че следва раждане-такаче очаквай скоро време включване,магнерича не помага май за това.
не е задължително, аз с изглаждане си изкарах от 6- до 9-я месец, иначе не е вредно
Цитирай

Aз също го пих почти цяла бременност.Имах контракции и се налагаше.Лежах доста често в болница  и ми пускаха cormagnesin в системата.А вкъши бях постояннон на магнерич или магнерот.Мисля,че няма проблеми!
  Peace
Цитирай

Варна

Пих го през 7-я месец.Няма страшно,не е вреден Peace
Цитирай

София

Мила, не само че не е опасно, а напротив - това е съвременното средство срещу опасните маточни контракциии. Установено е, че магнезия успокоява гладката мускулатура на матката и по този начин спомага за предотвратяване на преждевременни раждания. Хубаво е седмица-две преди термина да се намали и прекрати приема на магнезий, за да се остави на природата да се подготви за предстоящото раждане. Магнезиеви препарати са Магнерот, Магнерич и МагнеВ6 - последния съдържа и витамини от група Б. Така че спокойно и леко бременеене...Аз с Магнерот в 7 месец пътувах на екскурзия до Истанбул, а после се качвах на връх Тодорка! Wink Wink Wink И както виждаш от лентичката - момата е вече на 3 годинки!
Цитирай

София

Няма проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора