кога най-рано е безопасно за бебето да се роди?

  • 20 440
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 414
Най-добре в 9ти месец. Но казват, че е по-добре в 7ми, отколкото в 8ми.
Значи ако трябва да се степенуват: 9, 7, 8...[/color]
отдавна се знае, че това за 7 и 8 месец не е вярно!
колкото по-дълго остане бебето в майката, толкова по-добре...до 36 г.с. се смята рисково. аз роди в 35 и имахме проблеми. но това нищо не значи. спокойствие и всичко ще бъде наред!  bouquet
успех  bouquet

# 31
  • Мнения: 167
Поддържам тезата, че колкото по-близо до термина е раждането - толкова по-добре. Но искам да повторя вече казано : Спокойские, силна храна и само позитивни мисли! Laughing В днешно време медицината е много напреднала и смятам, че лекарите са добри професионалисти. Когато раждах сина си - жена на съседно легло беше родила в 8-я месец и бебето беше много малко, бяха го прехвърлили в педиатрия и състоянието му беше стабилно, а нея я изписаха на 2-я ден /беше добре/, за да може да ходи да го вижда. Раждах в Шейново, лекарят й казал, че и Шейново можели да го оставят, но понеже имаше уговорка с лекар /той препоръчал педиатрията/.

Пожелавам ти безпроблемно изкарване на бременността и леко раждане Hug, а пък после ще разбереш какво е треперене.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 421
 Синът ми го родих в 36 г.с. и чак в болницата разбрах, че до 36 ги водели рискови. А аз си мислех, че щом съм "захапала" 9-тият месец вече не се водят рискови.
 Мисли позитивно и всичко ще е наред, не се притеснявай излишно.

Общи условия

Активация на акаунт