Свястни дрехи за бременни някъде в Пловдив?

  • 14 440
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Има само няолко магазина които аз знам за дрехи за бременни в Пловдив и там има дрехи за лелки буквално:(
Направо не знам какво да си купя, а коремчето расте и трябва да измисля нещо!

Някакви идеи къде мога да си купя хубави дрехи за бременни?

Благодаря:)

# 1
  • Мнения: 475
Аз не съм от Пловдив,но бих ти препоръчала да не хвърляш излишни пари за големи дрехи,защото после няма да искаш да ги погледнеш дори.Аз изкарах бременността си с 1 гащеризон и едни дънки за бременни,които са с ластичен колан.И без това времето минава толкова бързо....Лека бременност! newsm51

# 2
  • Мнения: 640
В подлеза на Тримонциум. Мъж ми е от Пловдив и всеки път като идем там си набелязвам хубави дрешки  Peace

# 3
  • Мнения: 1 873
Купувала съм си от магазина под клиника "Торакс" има хубави неща и не изглеждаш като торба.Аз съм против безформените гащеризони, това че си бременна не означава, че не може да си секси и да изглеждаш добре.  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 187
В халите на центъра, на втория етаж, от там си взех панталон и гащеризон и съм много доволна, има доста голям избор

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Виж в Блага Благоева, имат колекция за бременни Peace Аз лично изкарах с един панталон за бременни и с дрехите им за нормални Mr. Green, които са трикотажни и се разпъват, без да те притесняват. Нося си ги и сега.

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
Виж в Блага Благоева, имат колекция за бременни Peace Аз лично изкарах с един панталон за бременни и с дрехите им за нормални Mr. Green, които са трикотажни и се разпъват, без да те притесняват. Нося си ги и сега.
да там са най-практични и хубави.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 845
Аз изкарах с  един летен панталон от магазина в халите /не съм особено доволна/, един летен от Конти и едни по-плътни дънки  пак от Конти /в двата подлеза/. Малко са по-скъпички на Конти, но са по-хубави. не съм привърженик на безформените гащеризони. Нагоре си изкарах с мои блузи и якета. не е необходимо да се купупват много дрехи.

# 8
  • Мнения: 12
 Днес си купих в подлеза на Тримонциум панталон на Конти /41 лв/ и сукман /39 лв/ - има връзка на гърба и се коригира според размера на коремчето. И с двете дрешки се чувствам прекрасно  Grinning    и смятам, че с това реших проблема с дрехите за сега. Материите са памучни и много приятни за носене и най-вече.... не се чувстваш дебела и грозна  ooooh!

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Момичетата вече са изброили местата, от където могат да се вземат свестни неща!

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Няма никъде хубави дрехи за бременни, освен някои в този на Блага Благоева.
Миналата година беше кошмар за мене точнов това отношение Cry Все едни грозни цветове, абе ужас... купих си само един панталон от халите и ходих с него , че ми беше много удобен, а лятото с една широка поличка и така.. ама все търсих от обикновенните магазини дрехи по-големки.
В сайтовете за онлайн пазаруване има много по-яки дрехи за бременни.

# 11
  • Мнения: 154
Гласувам твърдо "ДА" за Конти.Разбира се всеки харесва различни неща,но там наистина са хубави и не стоят като торби.Аз единия панталон и сега си го обличам понякога с блуза,която закрива ластика ,защото ми стои по-добре от доста други и то като си представиш,че бях от бременните,които свалят килограми вместо да качват.
П.П.Каквото и да си вземеш докато си бременна после винаги ще го гледаш с любов,защото този период е много специален.Лека бременност. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 420
Археологическия подлез до Тунела - откъм Понеделник пазара.

# 13
Цитат
Виж в Блага Благоева, имат колекция за бременни  Аз лично изкарах с един панталон за бременни и с дрехите им за нормални , които са трикотажни и се разпъват, без да те притесняват. Нося си ги и сега
Бихте ли ми казали къде се намира този магазин? Grinning

# 14
  • Мнения: X
Блага Благоева е на Площад централен, след Руската книжарница веднага в дясно покрай сградата. Фасадта му е обърната към входа на Градската градина.

Моето лично мнение е, че всички тези места /обикаляла съм ги многократно/ предлагат грозни, изработени от некачествени и дразнещи материи дрехи. В магазина под Торакс престояват едни и същи модели и номера, рядко има един номер от долна и горна част примерно. Има редки "находки", но масово се предлагат сукмани, гащеризони и огромни лелински блузи в утрепани цветове, които ме караха да се чувствам унизително Грозна и Бременна.

Повечето бременни момичета в Пловдив ходят или със спортни екипи голям номер, или нямат възможност за специален "бременен" гардероб и носят каквото имат, така че търговците нямат особен стимул.

В Халите Миро мода има някои удобни панталони и дънкови поли, които могат да минат за "модерни"- горе-долу. Там има и бельо на Мама Донна, което лично на мен ми бе много удобно.
Аз качих 11 кг, но съм много висока и с голям изхвръкнал корем. Изкарах с един 3/4 панталон с "платка", изтъркана дънкова пола и дънки за бременни, които ми донесоха от София.
Блузи съм купувала само от "нормални" магазини. Добре,че излязоха на мода блузони и туники.

Общи условия

Активация на акаунт