Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

рядко вкъщи

Абе тая мойта принцеса е страшна работа!Понеже вече сме супер активни и не заставаме мирни нито за секунда....  newsm32Купих й буйки на Колев и Колев, с които трябва да проходи (по мое мнение трябва да има такива на крачетата за да се научи да стъпва правилно),обаче те явно са супер вкусни,защото вместо на краката са в ръцете й,респективно в устата.Постоянно ги изхлузва.Махнах ги.Сложих й търлъчки.Те пък се оказаха още по-вкусни.  smile3521Какво да правя? добре,че още не се е сетила да си събува и чорапите.Все пак е зима!!! newsm78
Цитирай

София

ООо айде добре дошла в отбора, и аз тема пусках, че ще ме докара до нервна криза мойто диване с тия обувки, ела да видиш как се пльосва навън на земята сваля обувки,  чорапи и айде в устата ooooh!спасението са чорапогащниците, а чорапите ги слагам отдолу, за да няма как да ги свали.
Цитирай

Велико Търново

И аз съм опънала едни дълги чорапи до коленете. Не сме нито за обувки, нито за нормални чорапи. Всичко се събува и се лапа. Като забутат чорапите и обувките някъде, започват с краката.
Цитирай

София

И Криси постоянно си събуваше обувките и чорапите. Вече не беше толкова топло, като току щръкваше едно босо краче от количката изпод одеялото. ooooh! Но както всичко се оказа до време. Скоро ще спре да го прави. Very Happy
Цитирай

Пловдив

И ние да се запишем. Моето момиченце успява незабелязано да си събуе убувките, докато я возя в количката или да си хвърли шапката.  И като реша да я сваля от количката чак тогава забелязвам какво е направила, а уж я гледам. Незнам колко пъти съм се връщала по обратния път да търся обувчица или шапка.
Цитирай

Варна

Моите деца най-редовно си ядяха чорапите, чорапогащниците...всичко.
Каквото и да й сложиш, щом е решила да яде, няма спиране. Very Happy
Цитирай

Австрия

Very Happy Добре до6ли в клуба на zагубеното чорапче Mr. Green Моят син си събува6е тайно чорапите и ги крие6е по чекмеджетата в кухнята.Все намирах чорапи при чиниите или лъжиците Mr. GreenАма сега...дори с чорапи спи,иzоб6то не дава да му ги събуя,дори да са мръсни-типичен мъж 35
Цитирай

под голямата лоза

... добре,че още не се е сетила да си събува и чорапите.Все пак е зима!!! newsm78

Не се притеснявай, скоро ще открие, че и чорапите са вкусни  Laughing
Цитирай

Бургас

Аз поне за навън откакто и обух ботушките се родих.Обаче в топлите дни пак е с ботуши по тази причина и не знам как издържа.
Цитирай

Вкъщи винаги стои по чорапогащник с "грайферчета" на стъпалата - така хем не се пързаля като обикаля насам-натам, хем не може да се събуе.. Според мен най-правилно е децата да прохождат без обувки Peace
Цитирай

Варна

При нас интереса към собствените обувки и чорапи премина за месец-два...Но сега от както пълзи, намира моите и на баща си домашни чехли за особено интересни  Crazy
Цитирай

София

Ха ха  Laughing, на нас най - вкусни пък са ни чорапите...  Sick
Цитирай

Много познато ми звучи. И ние сме минали през това. Сега предимно си събува домашните чехли когато сме в нас. Навън не ми прави този номер. Mr. Green
Цитирай

Варна

И Тодор е така! hahaha Аз си мисля, че гумата му е много удобна да си чеше венцител newsm78
Цитирай

София

И моята Бебка "умира" за обувки, но не отказва и чорапки  hahaha 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора