Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
До каква степен може да се разчита на този съветник- помощник?
Цитирай

София

За мен имаше ценни савети.
Цитирай

Варна

Имам една голяяяма,прочетох я,като цяло е ок,но нищо не може да се сравни с форума  Love  bouquet
Цитирай

сф

аз пък си мисля, че този човек е твърде хахав /или тия, дето сега го преработват и отпечатват/.
не бих си гледала детето "по спок".
и не го и правя, всъщност  Peace
Цитирай

София, Младост 1

Сегашният Спок няма нищо общо с оригинала. Сега е преработен тотално по американската система за гледане на дете, която аз не удобрявам.
Имам книга, по която ни е гледала майка ми. Няма нищо общо с тази, която си купих аз. И е пълна с доста излишна и разтегната информация.
Според мен не си струва. Аз си взех Какво те чака през първата година и Грижа за бебето за начинаещи. Те ми бяха наистина полезни и интересни. Сега си взех Какво те чака през втората и третата година и Грижа за детето за начинаещи. Сега вече се позаглеждам и за по-"психо" книги. Има много интересни неща на пазара акцентиращи и разглеждащи подробно много проблеми на взаимоотношенията между родители и деца.
Според мен търси такива книги. Те ще ти помогнат повече от Спок. Там всичко е започнато и споменато в основни линии. Все пак не може в една книга да се обхване всичко от раждането до пубертета
Цитирай

сф

Аз си взех Какво те чака през първата година
на мен ми я подариха. добра е, да.
Цитирай

София

Аз лично този тип книги не чета, въпреки че имам няколко вкъщи, ако ми трябва нещо - поглеждам във форума, в  интерес на истината методиката на Спок не ми допада, фен съм на Сиърс, но не съм виждала негови книги, преведени на български.
Цитирай

Home, Sweet Home...and home is where the heart is

Аз лично имам старото издание още от моята майка и като цяло има доста ценни неща,но може би от факта,че е стара ми се струва,че доста неща са се променили от негово време.Като например там се казва, че,ако детето пише слявата ръка трябва да се опитваме да го научим да пише с дясна,което са пълни глупости,защото много отдавна се доказа,че това няма нищо общо с инат или каприз, а става въпрос за различно развитие на двете полукълба ,ако не греша.
Цитирай

Подариха ми я по време на бременноста.
Прелистих я, но не съм я чела - така си стои.
Не гледам детето си по книга - имам интуиция /майчин инстинкт го наречете/  Wink
Справям се  Mr. Green
Цитирай

Германия

Подариха ми я по време на бременноста.
Прелистих я, но не съм я чела - така си стои.
Не гледам детето си по книга - имам интуиция /майчин инстинкт го наречете/  Wink
Справям се  Mr. Green

и аз имам тази... четох я когато беше малък, но не съм го гледала по неговите съвети... Просто си я четох от любопитство, защото има много хора, които я хвалят...
Цитирай

Варна

И аз имам старо издание, но лично за мен много полезна беше, а и още е тази:
http://www.book-bg.com/details.php?id=18040
Цитирай
лично на мен не Smile
Цитирай

До каква степен може да се разчита на този съветник- помощник?
Предпочитам форума пред тези книги.
Преглеждала съм ги ,но не ми допадат нещо... Wink
Цитирай

Изобщо не ми допада Спок.Той е може би последният автор,който бих си купила.
Цитирай

под жаркото слънце

Изобщо не ми допада Спок.Той е може би последният автор,който бих си купила.
  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора