Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Чухте ли за четиризнаците, родени в Добрич. Има я темата и в "Близнаци", но реших, че ще е по-добре, ако я прочетат и тук хората. Пък дано повече хора се помолят за тях.  Praynig  Peace
http://darik.net/view_article.php?article_id=123227
« Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 00:00 от Miracle_girl »
Цитирай

София

Praynig Praynig
Миракъл, поздрави родителите, кажи им, че сме много тези, които се молят за дечицата.
Цитирай

Praynig Praynig
Миракъл, поздрави родителите, кажи им, че сме много тези, които се молят за дечицата.

Аз не ги познавам, за съжаление. Но познавам някои доктори от болницата, ще ги питам как са бебетата, ако ги видя скоро.
Цитирай

Дано са силни и се справят! Peace
Цитирай

София

Дано се преборят дечицата. Но 650-800 гр. ми се вижда ужасно малко.  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

София

Миракъл, стори ми се, че си една от мамите, които познават семейството. В близнашкия имаше поне три мами, които казаха, че са близки...

Откакто чух за раждането им се чудя защо майката не е отишла в София в болница с добро неонатологично отделение... Четири бебета си е сериозно нещо, почти задължително е да се родят много по-рано от термина и силно недоносени...
Надявам се, че в Добрич има добри лекари и условия за бебетата, но в близнашкия форум някой бе написал, че имат едва три специални кувьоза...

Цитирай

Миракъл, стори ми се, че си една от мамите, които познават семейството. В близнашкия имаше поне три мами, които казаха, че са близки...

Откакто чух за раждането им се чудя защо майката не е отишла в София в болница с добро неонатологично отделение... Четири бебета си е сериозно нещо, почти задължително е да се родят много по-рано от термина и силно недоносени...
Надявам се, че в Добрич има добри лекари и условия за бебетата, но в близнашкия форум някой бе написал, че имат едва три специални кувьоза...

Да, и аз съм потресена от това с кувьозите. Болницата не е чак толкова мизерна. Колко струва един кувьоз? Не мога да повярвам, че са само 3... Shocked
Цитирай

Spain

4естити да са и на жената !
 дано са силни беб4етата  Praynig Hug
Цитирай

София

Много сили желая на мъниците и майка им Praynig
Дано стане чудо,да са живи и здрави Praynig Praynig Praynig
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Хубава е болницата в Добрич (аз съм добричка снаха, та знам). И има добри лекари.
Надявам се да изпишат всичките дечица здравички!
Цитирай

3 метра над небето

Нека бог е с тях .Незнам защо но вчрвам в силата на тези деца,че ще се справят Praynig Peace
Цитирай

София

Бог да ги пази! Praynig Дано оцелеят и четирите! Иначе, много хубава новина! Very Happy Love
Цитирай

гледах ги по телевизията Very Happy,дано са живи и здрави,да станат големи и силни мъже  и да радват майка си много дълги години! Praynig
Цитирай

Асеновград

МАЛКИ ЧОВЕЧЕТА  Love
МНОГО БЯХА МИЛИЧКИ ЕДНИ МИШЛЕНЦА
Цитирай

край морето

Дано да са добре тези малки мъничета и да радват мама и татко  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора