Мартенички връзваме бели и червени, Баба МАРТА носи ни бебоци здрави и засмени.

  • 16 603
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря за темичката "Смешно...."  bouquet

Днес наитина обещаваше да е  супер времето. Ние бяхме навън за 1,5ч водихме малкия в един детси център, толкова му хареса че трябваше със сила да го изнесем, но много духаше и съвсем ме заболя главата от вятъра.

Отчет: 2-в-1. Беба, май и е добре в тумбака (на път да опровергае всички прогнози за ранно раждане), въпреки че преди час имах чуството че ще излезе ама през корема ми.
Зехтина: може би за някакъв вид дезинфекция. Аз още незнам какво ще ползвам за мазане newsm78. Колебая се между зехтин, Balmadol (бадемово масло, мед.продукт), олио на СебаМед, мляко на Нивеа (като налични имам почти 2 л зехтин Ектра Върджин + олио Нивеа). Относно как/в какво да се съхранява преварения зехтин: може в бурканче от пюре или някакво старо шише от мазило.
Ортопед: ние водихме с кандидат баткото на 3 м.
Педиатъра: говорих тази на Мити. Ще ни вземе, но мен ми се иска да запиша беба при друго ДжиПи, което работи с нея, че от нашето не съм доволна пък после всички при него. Малкия още няма издадена здравна книжка. Twisted Evil

# 286
  • Мнения: X
Питахте за бебче- ето го и него!!!
Днес в 13.20 нашата посестрима Eva_74 е родила син-юнак Кристиан, 3150гр и 50 см![/
color]

Честито на Евичка и цялото и семейство, да са живи и здрави! Бързо възстановяване и да царува сред своите 3-ма мъже, винаги закриляна и много обичана!

# 287
  • Мнения: 1 232
Питахте за бебче- ето го и него!!!
Днес в 13.20 нашата посестрима Eva_74 е родила син-юнак Кристиан, 3150гр и 50 см![/
color]

Честито на Евичка и цялото и семейство, да са живи и здрави! Бързо възстановяване и да царува сред своите 3-ма мъже, винаги закриляна и много обичана!
ехе браво на Ева жив и здрав да е малкия мъж!!!! Hug,айде бързо в попълненията

# 288
  • Мнения: 750
ЧЕСТИТО НА МАМА Eva_74 МЪЖ , ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМ И ДА ДОНЕСЕ МНОГО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!  bouquet
За протокола: 2 в 1, аман от тия болки - само ме паникьосват и подмамват, че аха ще тръгне работата
Тука духа яко и не става за разходки вече, а моята свеки има рожден ден на 7-ми и ме е нарочила и мен за тогава  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт