Мартенички връзваме бели и червени, Баба МАРТА носи ни бебоци здрави и засмени.

  • 16 605
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Явно много подтисната съм звучала днес, щото таткото на Пришълеца си взе свободен следобед "да ме разсейва", купил ми розова плюшена възглавница-сърце, води ме на пица и т.н.

Преди това съдружничката ми от офиса и една друга приятелка също държаха да пием кафе и "да ми обръщят внимание", така че излязох в 3, прибрах се в 7.30...и от вратата се метнах да съобщавам за бебе Емма!

Да си живи и здрави мама Arabela82 и мама zlp, бързо да се възстановят и дано са много здрави, късметлии и щастливи дечицата им, родени на този хубав ден!

# 76
  • Мнения: 319
Честито на мама zlp бебче Атанас  bouquet Много здрав да расте малкия сладур Hug
Честито и на мама arabela82 бебка Емма  bouquet Да порасне голяма малката красавица Hug

Започна бебешкия дъжд  Hands Clap
За утре прогнозата за времето е тук да навали между 15 и 25 см сняг Nature Snowman А днес пече супер слънце, макар и -5С  Nature Sunny

# 77
  • Мнения: 492
Ураааааааааааа,   newsm44    Браво на мама Арабела, нека да е много здрава нейната хубавела !!!    smile3522

Много, много съм щастлива, че днес и момченце и момиченце си имаме ... Давайте в същия дух любими мои мартенски мами... смело напред !!!  Hug

# 78
smile3501ЧЕСТИТА МАЛКА ГОСПОЖИЦА ЕМА НА МАМА АРАБЕЛА82.

Да са ни живи и здрави бебчовците. Да радват много мамите и татковците и по-малко smile3514 smile3511 smile3515

Ей тоя ден моят малък мъж почти цял ден не е спрял  newsm32 . Няма значение дали седя, стоя, лежа - все едно и също  smile3534 smile3533

То направо не се издържа вече

# 79
  • Мнения: 140
Честито и на мама arabela82 бебка Емма!!!Ех,че хубаво...имаме си две мартенички... newsm44
Ева,Мила,прави сте-хубав подарък ще му направя,но и двамата сме на мнение че е хубаво да си имат отделен празник.Но това не зависи от нас-когато реши беб,тогава ще го вадят...


Мога ли да помоля някой да промени телефона ми(като Щтръкнал),защото този не е верен.Истинския е 0878 615 409.Ще се радвам да съм щъркелче.

# 80
  • Мнения: 1 467
ЧЕСТИТО НА АРАБЕЛА И МАЛКАТА ЕММА

За меренено на обиколката - не са ме мерили нито веднъж тук, гледат ме на ехо и ме проверяват за разкритие по нормалния начин.

Бимба, моето бебе е по-голямо, а са само с един ден разлика:) Мале мале:)
Вече нямам търпение хора Hug

# 81
  • Мнения: 318
Честита Баба Марта, момичета! Да сте живи и здрави и всички покрай вас.
Вече си имаме първото мартенче и първата мартеничка  baby_neutral Честито на мамите zlp и arabela  Hug Да са им здрави, румени и засмени малките бебочета!

Аз да ви се похваля, днес видяхме, че моята госпожица се е обърнала.  Simple Smile  Много се притеснявах, но вече съм доволна и спокойна  Joy
Тоновете са й ок, лекарите ме успокояват че има още мнооого време, но честно казано не знам от къде го вадят това спокойствие като ми остават две седмици до термин  newsm78
Спането ми отиде на кино, но някак си вече свикнах с това будуване нощем...а как спях само първите три месеца  Blush

Момичета, вие смятате ли да си купувате сутиен за кърмачки?

# 82
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Честито госпожица на мама arabela82 . Нека расте много здрава, умна и обаятелна.

Аз си купих един сутиен за кърмачки, дано да не ми омалее като ми предойде кърмата  bombs Laughing

# 83
  • Мнения: 907
Е-ех, че хубаво Simple Smile Имаме си и Пижо, и Пенда Simple Smile

Да е жив и здрав малкия Атанас и да радва много мама zlp!

А малката Емма да слушка мама Арабела и да расте здрава и красива!

Аз днес се "разсипах" от ангажименти - обядвах с колегите, после ходих на фризьор да ме боядисат и подстрижат, после се виждах с една бивша колежка, а накрая за малко и с още една приятелка Crazy И сега така хубаво ми се спинка Blush

# 84
  • Мнения: 318
Аз си купих един сутиен за кърмачки, дано да не ми омалее като ми предойде кърмата  bombs Laughing
Манго, много е вероятно да ти омалее  newsm78, поне такива неща чувам от "препатили" мами... колкото и да са наедрели гърдите преди раждането, ставало още по-страшно със слизането на кърмата.
На мен малко идиотски ми изглеждат тези сутиени, та се чудя дали няма да е по-гот с нормален сутиен, просто закопчаването да е предно?

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Явявам се в ролята на щъркел stork-girl
Тази сутрин cher е родила малката Виктория 2500 49см.

# 86
  • Мнения: 1 232
Явявам се в ролята на щъркел stork-girl
Тази сутрин cher е родила малката Виктория 2500 49см.
жива и здрава да е Виктория, да носи много радост на мама и тате!!!!

# 87
  • Мнения: 1 232
Цитат
Бимба, моето бебе е по-голямо, а са само с един ден разлика:) Мале мале
абе ако ме видиш мен колко съм голяма,1,80 ,а сега съм и 85 килограма да ми се чуди човек как не раждам по-големи бебета ами все до 3 килограма ги докарвам Heart Eyes,ама нейсе да са живи и здрави само дечицата ни пък другото.....

# 88
  • Мнения: 140
Честито на cher и малката Виктория.Дано да са много щастливи заедно!Ето че си имаме цели три мартенички...ех,че кеф.

Аз не мисля да си взимам сутиен за кърмачки,струва ми се много ненужен.Аз имам една идея за кърменето,но малко ме е срам да я споделя,че може да се смеете... Embarassed

# 89
  • Мнения: 1 232
Честито на cher и малката Виктория.Дано да са много щастливи заедно!Ето че си имаме цели три мартенички...ех,че кеф.

Аз не мисля да си взимам сутиен за кърмачки,струва ми се много ненужен.Аз имам една идея за кърменето,но малко ме е срам да я споделя,че може да се смеете... Embarassed
хе,сега ще се смеем то и моите идеи за кърменето са малко налудничави поне според близките ми,ама..казвай де

Общи условия

Активация на акаунт