Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

интересува ме до кога къпехте бебетата си всяка вечер?
Споделете как е било при вас.
Не че ми тежи-защото както знаете на тях им е супер хубаво да пляскат и съответно и на нас с таткото Razz  Razz
а щом е взаимно удоволствието ще гледаме да не го пропускаме, но ми се иска да знам как е при другите бебоци Smile
Цитирай

Magrathea

Все още продължаваме и  не виждам смисъл да прекъсваме това удоволствие за нея Very Happy
Цитирай

sofia

Цитат на: mecho_puh
Все още продължаваме и  не виждам смисъл да прекъсваме това удоволствие за нея Very Happy

и аз така
Цитирай

През вечер.
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=11164&highlight=%EA%FA%EF%E0%ED%E5

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=293711&highlight=%EA … F%E5%F2%E5#293711
Цитирай

През ден, а косичката 2 пъти седмично, иначе всеки ден - миене на дупе.
Цитирай

Фюрт, Германия

Ние пък къпехме Пешко два пъти в седмицата. Така разправят всички тук, лекари, сестри, акушерки и кой ли още не.
Даже и два пъти много било, бебета били, чувствителна кожа...
Нямах си и на представа, че се къпят всеки ден, докато не дойде баща ми с приятелката му на гости, че те ме "светнаха" по въпроса.
Изобщо тук всичко е толкова по-различно от колкото в бг.
Цитирай

на брега на Марица

Продължаваме да къпем бебо всяка вечер. Най-вече, защото той свързва нощния сън с къпането...
Цитирай

Varna/Burgas

Ние в това студеното време поразредихме къпането през два-три дена. Ама дупето го мием на всяко сменяне на пампата.
Цитирай

Цитат на: Нинчето1
Ние пък къпехме Пешко два пъти в седмицата. Така разправят всички тук, лекари, сестри, акушерки и кой ли още не.
Даже и два пъти много било, бебета били, чувствителна кожа...
Нямах си и на представа, че се къпят всеки ден, докато не дойде баща ми с приятелката му на гости, че те ме "светнаха" по въпроса.
Изобщо тук всичко е толкова по-различно от колкото в бг.

Наистина всичко е по различно от в БГ,обаче аз се доверявам повече на немските лекари,защото медицината в Германия е много по развита от тази в БГ Rolling Eyes .
Ние къпем беба 2 пъти в седмицата,някога и по рядко Smile
Цитирай

Варна

И ние се къпем всяка вечер и не смятам да го променяме.На Вили и е много гот.Рита , пляска , смее се и 6том на нея и е добре  на мен ми е още по-добре.Главата я мием 2 пъти седмично иначе дупето на всяка смяна на пампера.Само сега докато бе6е адския студ пропуснахме едно къпане , ако се наложи пак не е някакъв проблем , ама като ни е готино на вси4ки 6то пък не. newsm37
Цитирай

Абе и аз бях чувала да се къпят след 6-ти месец през ден, ама на бебео му супер хубаво и затова реших да попитам и вас. И ние се къпем всяка вечер ,а главата през вечер.
Извинявам се, че пуснах пак тема.  Embarassed Пиша рядко, но уж чета редовно Blush явно тези теми съм пропуснала да ги чета.
А на вас извън БГ-ами щом казват хората там 2 пъти-значи два пъти-ама знам ли... нищо им няма и всеки ден Razz
Цитирай

Цитат
интересува ме до кога къпехте бебетата си всяка вечер?
Споделете как е било при вас.
Не че ми тежи-защото както знаете на тях им е супер хубаво да пляскат и съответно и на нас с таткото  
а щом е взаимно удоволствието ще гледаме да не го пропускаме, но ми се иска да знам как е при другите бебоци

Защо питаш докога? Ти не се ли къпеш всяка вечер?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.