Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Анкета

Имате ли пожарогасител вкъщи?

(Гласуването приключено: сб, 31 мар 2007, 03:16)
Въведи твоя глас

wild southwest

Имате пожарогасител? Защо?
Нямате пожарогасител? Защо?
Цитирай

Толбухин

Не нямаме,а някой изобщо има ли???? newsm78
Цитирай

София

За първи път чувам.  Rolling Eyes  Ще се изненадам доста, ако някой има.  Very Happy
Цитирай

София, Гео Милев

Ами нямам, честно казано досега не ми беше хрумвала подобна идея. При условие, че семейният бюджет се харчи до стотинка представям си физиономията на мъжа ми ако му кажа, че трябва да си купим пожарогасител.
Цитирай

София

Аз нямам, но мисля да купувам. Ще ми се да е лесен за използване и от деца. Всичко се случва, да не дава Господ  Praynig Ако можете да ми помогнете с инфо ще съм благодарна.
Виждала съм на улицата как се запалва кола и изгаря за нула време...чувала съм от хора как се е подпалвала стара ел. инсталация... Добре е да имам някакъв готов план за действие, както и детето да знае какво трябва да направи и да не се паникьосва.
Къде според вас е най-добре да се държи пожарогасител в дома? Има ли някакви особености при съхранението?
Цитирай

София

Нямам, но идеята ти подчертано е добра и ще взема да купя. Още повече, че в стария ни блок видях със собствените си очи каква стихия е огъня Shocked
Ще взема вероятно авто пожарогасител. 
А на въпроса защо нямам - първо, защото не съм се сетила и второ, защото на всеки етаж във входа ни има противопожарен кран (друг е въпросът дали работи или не Thinking)
Цитирай

София

Имаме. По идея на мъж ми. Готвим на газ, имаме проточен газов бойлер. И малко дете Smile Всяко поотделно е достатъчно като причина.
Цитирай

На небето

Не! Защо ли..., ами никога не съм мислила, че може да ми потрябва. То по големия процент от пожарите става, когато няма никой в къщи, а в този случай, малко ще ме ползва ако го имам. Не готвя на газ нито се отоплявам на газ, нямам камина нито печка с дърва и въглища и т.н. (в някой от тези случаи бих си взела).
Цитирай

Старата столица

Нямаме.Но сега ме замисли... Thinking,че не е лошо да си имаме.
Цитирай

на пистата

имаме и то 5-6,ами с котел сме,стара инсталация и т.н и мисля,че е необходим,но дано не ни се налага.
Цитирай

София

Нямаме, не сме се сетили, но идеята определоно е добра. Още довечера ще го обсъдя с мъжа ми
Цитирай

вече в собствен дом

Нямаме , но определено е добре да си вземем.
Цитирай

UK, Derby

Нямам такова чудо.Никой не е казъл че трябва да имам
Цитирай

Стара Загора

Oт както запалихме камината ,си мисля за това,не дай си боже,ако стане нещо....  Confused
Всъщност,къде се продават....?
Цитирай

Пловдив

.Ние имаме.Беше в колата,която купихме.Но от Кат не го одобриха-малък бил.Тогава го оставихме в куннята на "една ръка разтояния" /имиме газов котлон/
Наложи ми се да изтърпя инструктаж от "полвинката".Проблема е,че вече го забравих-беше отдавна.Ще ходя на опреснителен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора