Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Момичета, имам нужда от помощ и съвет! В неделя си правих тест за бременост Престо - положителен, но с много тънка втора черта, почти нямаща нищо общо с другата! В неделя отидох и на влагалищен ехограф - не откриха бременост. В понеделник бях на коеремн - откриха бременост в трета седмица, при положение че ми е свършило на 09.02. Как да приемам всичко това, като капак всички други тестове, които правих са отрицателни.
« Последна редакция: чт, 01 мар 2007, 21:33 от Сънчи - Пънчи »
Цитирай

Бургас

Хайде сега по-спокойно да обясниш - кога ти беше датата на последната менструация - към 3-ти/4-ти февруари ли? Ако е така, все още нямаш закъснение, или се лъжа newsm78 Колко дни ти е цикълът? Толкова рано по никакъв начин не може да се установи бременност, освен с кръвен тест /ако сметките са ми верни, имаш още 2-3 дни до М/;да говорим за установяване на бременност с ехограф на този етап, още повече пък с коремен, е меко казано несериозно. Успех, пусни кръвен тест и дано си бременна! Уринният - СЛЕД ЗАКЪСНЕНИЕ!
Цитирай

София

Много е рано още. Изчакай да ти закъснее няколко дни и тогава направи тест отново Стискам палци да е положителен  Smile
Цитирай
Да, не бях напълно ясна! Последният ми цикъл дойде на 03.02. и приключи на 09.02, на 25.02 бях на влагалищен - лекарката не откри нищо, на следващия ден бях на коремен и хоп - бременост. Правих тестове на Престо, които се оказаха положителни на горепосочените дати, но с много бледи втори черти, а бях подтикната да ги направя, защото страхотно ми се гадеше и ме подкокоросаха, че съм бремена. Няма да ви обяснявам през колко гинеколози минах - всички без изключение твърдяха че не е възможно да се установи с коремен толкова рано, но все пак онази лекарка го видя. Незнам. Други тестове правих много и все отрицателни - ще се побъркам. ужасно е да живееш в неведение. Ами това е цялата история. По принцип ми идва през 35 дни броено от началото на менструацията, като цяло го чакам след около 5 дни. Имам си симптоми - боли ме кръст, яйчници и т.н.
Цитирай

Бургас

Добре, сега ми е по-ясно. Твърде рано е за установяване на бременност по какъвто и да е начин. Спри с тестовете, единствено след два-три дни можеш да пуснеш кръвен тест. Това е, другото е търпение и чакане. Успех!
Цитирай

В райската градина

Направи си кръвен тест на датата на която трябва да ти дойде, стига си ходила по лекари само се побъркваш. Стискам палци да е това което искаш.  Praynig

Цитирай

София

Търпение му е майката.
Аз не мога да си представя какъв е този коремен ехограф, който ще види бременност в 3-та седмица, но всякакви чудеса се случват.
Втората чертичка на теста почти сигурно е белег за бременност, но гаденето - не. То идва доста по-късно.
Трета седмица, броено от началото на последната менструация, според мен е рано и за кръвен тест. Има случаи на бременност, която не е хваната с кръвен тест, 10 дни след овулацията. Така че почакай поне една седмица. Пази се през това време, не се претоварвай и по-спокойно. Ако има бебе, ще има да го чакаш цели 9 месеца, какво е сега една седмичка търпение!
Стискам палци  Peace
Цитирай

и на мен ми видяха бременността в 3-та седмица с коремен ехограф но това се случва рядко най-добре изчакай и както ти е казала Голди иди след няколко дни на кръвен.ако е положителен изчакай 1-2 седмици и тогава иди на гинеколог.защото така или иначе ще те върнат сега.дано всичко е наред и има бебче
Цитирай

не мога да си представя, 4е с вагинален ехограф няма да видят бременност, а с коремен да. Предполагам 4е има6 предвид 3 г.с. Иz4акаи да ти zакъснее и тогава си прави тест. Стискам палци.
Цитирай

Варна

Thinking Много странна история..с тез ехографи ..а за втората чертичка не се притесняваи при мен и 2 та пъти си бяха бледи...1я път беше ...показа се 10 дена след датата на МЕН...2я пък показа 1 ден преди МЕН.....днес бях на ДОКИ и чак сега се видя плодния сак и то на вагинален...на коремния НИЩЩОООООООО Thinking
Цитирай

София

Една лекарка и на мен ми видя бременност с коремен ехограф, което се оказа пълна фантазия.
Цитирай

София

Аз само ще се повторя и ще ти кажа - изчакай!:) То и аз бях нетърпелива, но на този етап няма никакъв смисъл от ходене по лекари. За да си сигурна можеш да си направиш кръвен тест.  Peace

Това за коремния ехограф и на мен ми се струва голяма фантазия. Защо въобще са те гледали с коремен? Мен даже и в  началото на 3 месец ме гледаха на последния преглед с вагинален ехограф, просто защото бебо е малък и не се вижда хубаво на коремен. А представи си, ако наистина има плодно сакче..то ще е няколко мм. само по това време....

Дано всичко да се развие така, както искаш!  Peace
Цитирай

София

Я се успокой!  Smile Ще си съсипеш нервите.
Какво правиш по лекари /без сериозни проблеми, разбира се/ 10 дни преди очаквана менструация?  Дори е рано и за кръвен тест, според мен.
Търпение миличка, още малко и ще си покаже!
И все пак  - с искрено пожелание за успех!
Как да приемам всичко това, като капак всички други тестове, които правих са отрицателни.

Приеми го, че си попаднала на поредния некадърник.
Цитирай
Благодаря Ви! Наистина много Ви благодаря! Подействахте ми много успокояващо! Пожелавам на всички много здраве, любов ...   bouquet
Цитирай

BABYLAND

Абе момичета, вие чувате ли се? Някоя от вас замисляла ли се е какво всъщност означава 3.г.с. ? Това е една седмица след ову-то. Та то на 7-мия ден след овулацията няма още имплантация, вие говорите за установена бременност, че на всичкото отгоре и на КОРЕМЕН....прочетете малко и после се изказвайте.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора